jít naiDNES.cz

Fanynkám Vojty Drahokoupila puká srdce. Takhle vyznal lásku krásné Kubíčkové!

Kristýna Kubíčková si zahrála ve videoklipu svého kluka Vojty Drahokoupila. | foto: Archív Vojty Drahokoupila

Zamilovaný až po uši. Tak přesně to je hvězda poslední řady Tvoje tvář má známý hlas Vojta Drahokoupil. Ten totiž své krásné partnerce Kristýně Kubíčkové složil milostnou píseň a rovnou ji obsadil i do videoklipu.

Pokud si fanynky Vojty Drahokoupila myslely, že jeho vztah s Českou Miss Earth 2016 Kristýnou Kubíčkovou je jen chvilkovou záležitostí, Vojta jim nyní dal jasně najevo, jak vážně to s ní myslí. Svůj nový hit „Tady mě máš“ totiž nejenže věnoval své krásné partnerce, ale během natáčení klipu rovnou zavedl kamery do společné ložnice.

„Písničku jsem napsal úplnou náhodou v ložnici, asi za patnáct minut. Inspirovala mě moje přítelkyně Kristýnka,“ svěřil se Vojta, který působí hodně zamilovaně. Kubíčková ale není jediná, koho Drahokoupil do klipu obsadil. Zapřáhl celou řadu svých kamarádů a přátel, a to nejen z již zmíněné show. Ve videu si tak zahráli Dana Morávková, Ondřej Sokol, Patrik Děrgel či Aleš Háma.

„Dana mi hrála maminku v jednou filmu a spolupracuji s Petrem Maláskem, takže si troufám říci, že jsme dobří kamarádi,“ prozradil Vojta.

A do videoklipu nalákal i další hvězdy, které si v něm nejen zahrály, některé dokonce i tančí! „Jsou to lidé, které mám rád a kteří mi chtěli pomoci. Docela jsem koukal, že do toho všichni šli. Ondřej dokonce ten den přilétal z Londýna a jel z letiště rovnou na natáčení,“ dodává zpěvák.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:34 středa 10. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  6
 • Super
  4
 • Trapas
  3
 • Haha
  2
 • Cože
  2
 • Tvl
  2
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře