Po lásce přišly dluhy! Drahokoupil promluvil o rozchodu s krásnou miss

Vojta Drahokoupil a Kristýna Kubíčková se rozešli. | foto: Instagram

Byli považováni za nejkrásnější pár českého showbyznysu, s tím je ale konec. Vojta Drahokoupil přiznal, že jeho vztah s krásnou Kristýnou Kubíčkovou je u konce. Česká Miss Earth 2016 už je zpátky u svých rodičů v Ostravě!

Jak nečekaně se dali dohromady, tak se i rozešli. Vojta Drahokoupil a Kristýna Kubíčková již netvoří pár. A impuls k rozchodu podle všeho přišel právě od mladého zpěváka, který nám rozchod přiznal.

„Starala se o mě geniálně, ale byly tam věci za zavřenými dveřmi, které občas u lidí nastanou, když zjistíte, že tam je nějaká chemie, která se bije. Jsme v nějakých věcech dost jiní a v jiných dost stejní. Věděli jsme, že každý hledáme v životě něco jiného a ukončili jsme to. Jsme ale v pohodě,“ přiznal Drahokoupil, který se do Kubíčkové zamiloval v době, kdy byl zadaný. Partnera měla i ona.

„Náš vztah nezačal nevěrou, i když jsme oba někoho měli. Věděli jsme, že spolu chceme být, ale počkali jsme si na rozchody. Ono je to možná tím, že jsme rovnou skočili do dalšího vztahu bez volného dne. Jsme třeba jenom z toho unavení. Pro mě je důležité, že když se necítíme v tom vztahu, tak to vyřešíme a vyřešili jsme to. Ona si najde někoho, s kým bude šťastná, a já taky. Je to život,“ myslí si Vojta. Ten si nemyslí, že by i tentokrát v tom byl někdo třetí.

„Co já vím, tak určitě ne. A jí věřím. Ani já nebudu za měsíc někoho mít. Bylo to tak, že jsme se spolu nějak necítili a řešili jsme nějaké věci,“ sdělil nám tajemně Drahokoupil s tím, že aktuálně jsou v procesu stěhování. Přesněji řečeno, Kubíčková je v procesu stěhování.

„Ona je hodně v Ostravě. Nemá důvod setrvávat v Praze. Když sem přijede fotit, tak to spojí s tím, že si vezme nějaké věci. Pak to uzavřeme,“ dodal Drahokoupil, který sice nechtěl prozradit důvod rozchodu, Expresu se ale podařilo zjistit, že roli v tom měly hrát peníze. Kubíčková má totiž Drahokoupilovi dlužit nemalý obnos a Vojtovi údajně měla dojít s financováním jejího nicnedělání trpělivost. I to je možná důvod, že se do žádného nového vztahu nehrne.

„Chci dělat jenom hudbu a zvykat si na samotu. Není to o tom, že bych chodil kalit, ale spíš, že se nemusíš nikomu podřizovat,“ uzavřel Vojta.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:07 čtvrtek 8. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Haha
  22
 • Cože
  21
 • Tvl
  18
 • Super
  14
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat