Vojta D vyměnil Burešovou za tuhle missku. Takhle jim to spolu slušelo!

Vojta D má nový klip. | foto: Petr Kozlík

Chci se rvát! Tak se jmenuje píseň, ke které Vojtěch Drahokoupil vystupující jako Vojta D vydal videoklip. Nejde ale o touhu po bitce. Hit má hlubší smysl.

Fanynky Vojty D se konečně dočkaly. Mladý zpěvák totiž vydal druhý ze tří videoklipů, které dohromady tvoří příběh. Nový singl Chci se rvát je totiž volným pokračováním k písni Anděl tvýho světa a chystá se ještě jeden – Vojta má totiž v hlavě rovnou celou trilogii vzájemně propojených klipů.

„Chtěli jsme udělat něco zvláštního, něco jiného. Chci se rvát je o tom, že se ti může v životě stát cokoliv, ale všechno je jenom v hlavě, jak to ustojíš, nebo tě to převálcuje. Já jsem bojovník a možná proto, když jsem psal ten text, to prostě šlo ze mě,“ říká Vojta D, jemuž na konci toho minulého videoklipu tragicky zemřela přítelkyně a on se vrhl ze střechy domu v myšlenkách na ukončení života.

Klip Chci se rvát pak začíná v nemocnici, kde se Vojta probírá z kómatu – a chce se se životem opět rvát. Po boku mu v novém singlu stojí Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková a trojnásobný mistr republiky v thajském boxu a K1 Erik Micka.

„S Vojtou jsme se seznámili asi před rokem, sedli jsme si, takže to pro mě byla zajímavá výzva. Je to moje první herecká zkušenost, možná by mě to i bavilo. Máma o mně vždycky říká, že jsem příšerná herečka,“ směje se Kristýna.

O prázdninách pak Vojta vyrazí mezi své fanoušky. „Jsem rád, že si Vojta postavil kapelu a bude letos k vidění na mnoha letních festivalech živě,“ říká producent Honza Gajdoš, který k písni Chci se rvát napsal hudbu. Kromě toho Vojta také začíná zkoušet nový muzikál Doktor Ox a do toho moderuje novou hitparádu Tutychart na televizi Tuty. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:52 10. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  18
 • Cože
  12
 • Trapas
  11
 • Tvl
  8
 • Super
  7
 • Haha
  6
Komentáře