Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz
  Premium

  Bývalý přítel Gabriely z Love Islandu: Na Kanáry jsem letěl za kamarádem, z vily jsem ji dostat nechtěl

  Reality show Love Island, která se odehrává v uzavřené vile na Kanárských ostrovech, jde v neděli večer do svého finále, ale drama se odehrává i mimo její zdi. Jedna ze soutěžících, dvacetiletá studentka z Velké Bíteše, mimo jiné považovaná za jednu z favoritek na výhru, se bude po neděli vracet do poněkud napjaté situace, která vznikla v kontextu s jejím soukromím před vstupem do vily v polovině září.

  Studentka Gabriela Gašpárová vstoupila do reality show Love Island v polovině září jako jedna z tzv. bombshells, tedy nově příchozích single lidí, kteří mají za úkol rozbít stávající páry. V rozhovoru s paní Gašpárovou, Gabrielinou maminkou, jsme se dozvěděli, že Gábině se původně, než odjížděla do vily, líbil Martin Kulhánek (27), svářeč, jenž tvoří nerozdělitelný pár se studentkou Laurou Chrebetovou (22).

  Nakonec ale po příjezdu do vily o něj neprojevila zájem a skončila s modelem Petrem Havránkem (25), s nímž musela čelit několikerému rozdělení, ovšem do finále, které se bude konat v neděli v TV Nova a v němž bude výhra dva miliony korun, s největší pravděpodobností dojdou nakonec oba.

  Co ale bude, až se všichni vrátí z dovolené snů na Kanárských ostrovech? Podle maminky Gabriely Gašpárové ji doma bude čekat velká oslava a její rodiče se těší, že na ní uvítají i jejího přítele z vily Petra, kterému se v soutěži říká Pítr. Toho ostatně už mohli poznat, rodiče a příbuzní soutěžících, jak jsme vás informovali předem, na Kanárské ostrovy odletěli, aby mohli své děti navštívit ve vile. Nedorazily jen maminky Petra Havránka a Nikol Treterové, možná byly pracovně vytížené nebo v tom sehrála roli koronavirová omezení, nicméně se svými dětmi se spojily přes Skype.

  Ještě předtím než rodiče soutěžících odjeli na ostrov, zajeli jsme na návštěvu k rodičům Gabriely Gašpárové, kolem které se tady v Česku začal odehrávat samostatný příběh, v němž byl zapleten manažer známých Češek Antonín Charouz, a její bývalý přítel Vlastík Haupt, který na Kanárské ostrovy dokonce před pár dny na vlastní pěst odletěl, jak paní Gašpárová v rozhovoru o týden dříve předpovídala.

  „Vlastu jsem viděla jednou v životě, přátelé nejsme. Ona měla v té době růžové brýle a byla zamilovaná, ale taky utrápená, viděla jsem to na ní. Měl na ni velký vliv, nevím přesně proč. Ale rozhodující bylo přihlášení do reality show, vztah s ním ukončila. Jenže vím, že je schopen se sebrat a jet na Kanárské ostrovy,“ řekla nám v rozhovoru.

  Vlastík si skutečně letenku na Kanárské ostrovy zakoupil, my jsme se s ním proto spojili, aby nám prozradil, co tam bude dělat, protože zdroj ze štábu nám potvrdil, že nikdo nezvaný se do vily nemůže dostat.

  „Vila je nepřetržitě dnem i nocí pod dohledem bodyguardů, máme všechna bezpečnostní opatření pod kontrolou. O jeho cestě jsme dopředu nic nevěděli, upřímně příliš nechápeme, proč sem přijel a čeho tím chce dosáhnout. Dovnitř ho určitě nepustíme,“ řekl nám člen štábu. 

  Své vyjádření nám Vlastík poskytl po návratu z Kanárských ostrovů, jak nám slíbil, když jsme s ním telefonicky mluvili a byl ještě ve Španělsku. Gabrielina maminka v rozhovoru také uvedla, že dceru vezla na casting s manželem a Vlastík o tom neměl vědět. Jak se k tomu vyjádřil?

  Z vily jsem ji dostat nechtěl

  Gabriela vám neřekla o tom, že jde do reality show Love Island?

  Že Gabriela s rodiči byla na castingu, respektive na setkání s produkcí někde v Praze v Karlíně, jsem samozřejmě věděl.

  Paní Gašpárová nám řekla, že jste se viděli jednou, ale přátelé nejste.

  Přečetli jste jen část článku. Pokračujte s
  Akční nabídka první měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků.
  Již máte předplatné? Přihlaste se a čtěte dál.

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

  Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

  Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

  Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

  Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

  Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz