jít naiDNES.cz

Rázné kroky Vlaďky Erbové: Kvůli Řepkovi chce svému synovi změnit příjmení!

Vlaďka Erbová zvažuje změnu příjmení pro sebe i pro syna. Kvůli Řepkovi. | foto: koláž expres

Tomáš Řepka (45) jde za mříže, kde si odsedí více než dva roky, jeho bývalá manželka Vlaďka Erbová (37) zase pálí mosty. Uvažuje, že synovi Markusovi, jehož má právě s nechvalně proslulým fotbalistou, změní příjmení. Zřejmě ho změní i sobě.

Bývalá modelka Vlaďka Erbová to bere z gruntu. Po všech kauzách se svým bývalým manželem, který nastupuje trest odnětí svobody, se rozhodla přistoupit k ráznému řešení. Synovi Markusovi chce změnit příjmení, sobě ho možná změní také.

„Řešila jsem to se svými advokáty, je to určitá alternativa, která může nastat,“ prozradila Erbová serveru Super.cz.

Úředně se totiž jmenuje Vlaďka Řepková Bahenská, což znamená, že si nechala příjmení po svých předchozích manželích.

Ve světle událostí posledních let ale bruneta zvažuje, že se vrátí ke svému dívčímu příjmení. Z obav o syna Markuse, jehož s Řepkou má, by ho změnila rovnou i jemu.

„To je Řepka se vším všudy. Pokud by se mu někdo vysmíval, nenechá si to líbit. Jeho táta na hřišti křičel, Markus nekřičí, ten jde a praští. Je svůj a spíš se bojím toho, aby se ta jeho vzpurnost a agresivita neodrazily ve vyšších ročnících, kde děti budou chtít uškodit, budou umět číst. Pokud by se to mělo dít, mělo se to opakovat, tak bych nekompromisně šla za přejmenováním,“ tvrdí Erbová, která má z prvního manželství ještě dceru Viktorii.

Jak Vlaďka tvrdí, kauzy spojené s pornoinzeráty i tahanice kolem Markuse ji v posledních letech natolik zasáhly, že musela vyhledat pomoc odborníka.

„Já dva roky navštěvuji každou středu svého terapeuta, abych se nezbláznila z toho, co se dělo, co jsem si o sobě musela přečíst, co jsem se o sobě dozvěděla. Tento člověk o mně napsal dvě strašidelné knížky plné lží. Neustále mi bylo vyhrožováno, byla jsem hnaná do kouta a vydíraná. Moje dcera to dodnes poslouchá ve škole, protože děti jsou nekompromisní. Mého syna to čeká,“ řekla Erbová Expresu.

Je tedy pochopitelné, že má potřebu zbavit se tíživé minulosti se vším všudy a znovu ve svém životě nastolit pořádek. K tomu jí může pomoci třeba i změna příjmení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:36 23. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  63
 • Haha
  56
 • Trapas
  44
 • Tvl
  32
 • Sladký
  31
 • Cože
  25
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat