Středa 25. listopadu 2020, svátek má Kateřina
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Erbová a Bahenský se zase sbližují. Dokážou ale zapomenout na všechny tyhle křivdy?

  Ještě před časem si Vlaďka Erbová a Zdeněk Bahenský vyměňovali názory přes média, dneska jsou doslova jedna ruka. Jak Expres informoval, exmanželé spolu měli strávit dva dny po sobě a vypadá to, že se hodlají vídat i nadále, až se zdá, že zapomněli na všechny křivdy. A že jich bylo. Tohle všechno o sobě Erbová a Bahenský řekli.

  Takový vztahový kotrmelec nikdo nečekal. Zdeněk Bahenský se nejenže rozešel se svou dlouholetou partnerkou Taťánou Makarenko, navíc se zase sblížil s matkou své dcerky Viktorie Vlaďkou Erbovou.

  Jejich vztah je aktuálně dokonce tak nadstandardní, že Bahenský v mosteckém bytě Erbové má trávit celé dny. Zatímco dneska spolu nemají problém sdílet jednu místnost, bývaly časy, kdy se napadali skrz média. A nejde ani o moc dávnou minulost.

  Tohle o sobě exmanželé řekli teprve před několika měsíci.

  Vše začalo, když jsme se během rozhovoru Erbové zeptali, zda Bahenský platí alimenty pravidelně.

  „Viktorčin tatínek platil alimenty pravidelně, jak měl. Nicméně soud vidí náklady toho dítěte a někdy samozřejmě kroutí hlavou, když vidí, co stojí krasobruslení. Je to bohužel tak. Nicméně jsme se na tom jako rodiče shodli, že ji v tom podpoříme. Její tatínek v době, kdy se Viktorka krasobruslení aktivně věnovala, platil výživné pravidelně. Teď v posledních dvou letech nám ty platby tak trošku haprujou,“ sdělila nám tehdy Erbová, která prozradila, že se s Bahenským o alimenty soudí. Ten jí měl v té době dlužit skoro sto tisíc korun.

  „Já nevím, jestli ty peníze někdy dostanu,“ dodala tehdy Erbová. A právě tato slova rozčílila Bahenského natolik, že se snad poprvé rozhodl veřejně vystoupit a sdělil svůj pohled na věc.

  „Dosud jsem se nevyjadřoval, protože jsem vždy bral ohled na naši nezletilou dceru, ale dál nehodlám snášet tyhle choré řeči na mou adresu. Měla by se zamyslet hlavně nad svým životem, střídáním partnerů, ale nejvíc nad dětmi, které má v péči a které tahá do svých problémů a do bulváru. Má dcera bude nejspíše měnit školu už počtvrté za čtyři roky, což mi dělá největší starosti. Myslím, že už ani lidi nebaví číst si o téhle narušené paní, a já s ní nechci být více spojován,“ sdělil eXtra.cz Bahenský.

  Ten dokonce tehdy na rovinu odtajnil, kolik Erbové na alimentech zaplatil.

  „Od rozvodu jsem jí zaplatil na výživném přes dva miliony korun. V říjnu 2018 jsem vyhrál soud, kde uznali, že jsem jí za poslední tři roky přeplatil na alimentech více než 500 tisíc. Samozřejmě jsme s právními zástupci matku vyzvali, aby přeplatek vrátila, nebo že se bude brát jako předplacené výživné. Odmítla obě varianty, proto je to nyní opět u soudu, kterému se úmyslně vyhýbá a soud se odročuje,“ tvrdil tehdy Bahenský, který Erbové nemohl přijít na jméno.

  Předtím než dal toto vyjádření, dokonce se zastal Tomáše Řepky, který měl podle pravomocného rozsudku spolu se svou aktuální partnerkou jménem své exmanželky vytvořit nechutné pornoinzeráty, za což byl také odsouzený.

  „Nechci do toho zasahovat. Jen k celé věci řeknu, že Tomáš si můj respekt získal tím, jak skvěle se k dětem, tedy i mé dceři, choval. Na Vlaďku Erbovou mám svůj názor, který si nechám pro sebe a nebudu se vyjadřovat, nezlobte se,“ řekl v době, kdy se soud projednával, Bahenský. Expresu tehdy řekl, že je rád, že má od Erbové klid. 

  Ani ona neměla pro něj příliš velké pochopení. „Odmítám komentovat mediální vyjádření kteréhokoliv z otců mých dětí na záležitosti, které považuji za soukromé a měly by být tak i řešeny. Považuji vyjádření pana Bahenského za reakci na zahájené exekuční řízení v souvislosti s výživným, ale úplně se nedomnívám, že by tímto způsobem snad dosáhl vyřešení celé věci anebo snad toho, že by k sobě s dcerou našli snáz cestu. To, že měl soudně určen styk s dcerou v nejnižším možném rozsahu a po dobu pěti let a neměl potřebu situaci nijak měnit, o něčem svědčí. Co se týká výživného, to vždy řešily a tedy i nyní řeší orgány k tomu kompetentní,“ okomentovala Bahenského slovní výpad Erbová, která nyní Bahenského vítá s otevřenou náručí.

  Jsme zvědaví, jak moc jsou exmanželé splachovací a zda jim nově nalezený vztah vydrží (už i pro blaho jejich společné dcery) a budou se vídat i do budoucna, nebo jde jenom o chvilkový stav mysli a příště proti sobě budou zase štvát své právní zástupce.

  Zatím to ale vypadá, že nad Mostem je vše zalité sluncem.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:35 pondělí 17. srpna 2020. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   87
  • Trapas
   48
  • Tvl
   37
  • Super
   36
  • Cože
   33
  • Sladký
   33

  Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

  Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

  Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

  Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 25. listopadu 2020, svátek má Kateřina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz