Řepka prohrál soud o alimenty! Bude muset na veřejné práce i zaplatit Erbové

Tomáš Řepka (44) prohrál soud o alimenty na syna Markuse (6), a ačkoliv podal odvolání, soud rozhodl v jeho neprospěch. Bývalý obránce Sparty tak bude muset nejen odpracovat 180 hodin veřejných prací, ale navíc Vlaďce Erbové (36) zaplatit dlužné výživné i s přirážkou!

Bývalý fotbalista zřejmě nebude potěšen z rozsudku Krajského soudu v Brně, který odmítl jeho odvolání proti výkonu 180 hodin veřejných prací a splacení dluhu na výživném na syna Markuse, kterého má s exmanželkou Vlaďkou Erbovou.

Tomáš Řepka se v odvolání bránil tím, že je ve špatné finanční situaci a že je nad jeho možnosti platit měsíční výživné na Markuse dohromady s alimenty, které platí na své dvě děti z prvního manželství, což činí 50 tisíc korun.

S Vlaďkou Erbovou se v roce 2015 domluvil na alimentech ve výši 15 tisíc korun, což ale nedodržel a do loňského roku na syna Markuse přispěl jen pár tisíci. Celkový dluh se tak vyšplhal na 219 tisíc korun!

Odvolací soud Řepkovu žádost zamítl s tím, že nic neudělal pro to, aby se jeho situace zlepšila. „Odmítl se vyjádřit k majetkovým poměrům. Nepřihlásil se ani na úřad práce, nesnažil se získat legální prostředky, aby dostál svým závazkům. Nepožádal ani o splátkový kalendář,“ zněl verdikt soudce, který přinesl server Blesk.cz.

Tomáš Řepka tak bude nucen odpracovat 180 hodin veřejných prací a zaplatit dlužné výživné i s částkou 125 500 korun navíc jako vzniklou škodu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:29 7. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  91
 • Haha
  27
 • Trapas
  22
 • Cože
  15
 • Tvl
  15
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat