Alimenty? Občas přijde pětistovka! Erbová s Řepkou řešili výživné na syna!

Výše alimentů na syna Markuse dohnala Tomáše Řepku a Vlaďku Erbovou do soudní síně. Zatímco ona požaduje již určených patnáct tisíc korun, on se dožaduje jejich snížení na pouhé dva tisíce. I ty by ale Erbová měsíčně uvítala. Za dva roky se prý dočkala jenom sedmi a půl tisíce korun!

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová dorazili do budovy Městského soudu v Brně v doprovodu svých právních zástupců. Ačkoliv se před začátkem soudního líčení potkali tváří v tvář, nevyměnili si ani pozdrav. Jen letmý pohled, který nebyl příjemný ani jedné ze stran.

Soudní jednání probíhalo za vyloučení veřejnosti a médií, a to na přání právních zástupců obou stran. Jaký byl důvod? Konalo se na základě Řepkova návrhu snížení alimentů na syna Markuse z patnácti tisíc měsíčně na pouhé dva tisíce měsíčně. Přitom na syna Tomassa (17), jehož má z prvního manželství s manželkou Renátou, má platit dvacet pět tisíc korun měsíčně. Dříve dokonce až padesát tisíc.

Líčení trvalo hodinu a půl a bylo odročeno na konec května. Tomáši Řepkovi jsme položili hned několik otázek, ale na žádnou z nich nám neodpověděl. „Chlapi, zdar. Děkuju, děkuju, pánové, vůbec nic. Jděte pryč odsud,“ vyštěkl exfotbalista a prchl po nefunkčních eskalátorech.

To Vlaďka Erbová byla sdílnější. „Tatínek by rád platil místo patnácti tisíc korun dva tisíce korun měsíčně. Teď občas přijde pět set korun. Dluží mi na výživném za celou dobu statisíce,“ sdělila nám Erbová.

I když soud by měl v květnu vyhlásit verdikt, nebude to rozhodně naposledy, co se exmanželé potkají před soudní síní.

Řepka a jeho současná partnerka Kateřina Kristelová nyní čelí i obvinění z toho, že měli jménem Vlaďky Erbové založit hned několik erotických inzerátů. Pokud se obvinění potvrdí, hrozí za to minimálně Řepkovi až dvouleté vězení.

Celou reportáž ze soudu a reakci Vlaďky Erbové odvysíláme zítra v pořadu Telebrity.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:20 26. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  44
 • Haha
  19
 • Super
  12
 • Cože
  12
 • Sladký
  8
 • Tvl
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat