jít naiDNES.cz

Rozhovor s Vlaďkou Erbovou: Brno je fajn, s Řepkou se nebavím a manikúra mě baví

Vlaďka Erbová opravdu září. Může za to její přítel a rozvod s Řepkou? To vše nám prozradila! | foto: Expres.cz: Tilen Vajt

Před dvěma lety Vlaďka Erbová (35) opustila svého manžela Tomáše Řepku (43) a přiznala vztah s mladým hokejistou Michalem Gulaši (30). Její život se náhle proměnil v obrovský kolotoč, modelka zhubla několik kilo a trápilo jí zdraví. Nyní září štěstím a vypadá nejlépe za posledních pět let. Čím to je? A jak to vlastně s hráčem brněnské Komety má?

Modelka Vlaďka Erbová si v posledních dvou letech prožila mnoho nepříjemného. Odešla od manžela Tomáše Řepky, přiznala vztah s hokejistou Michalem Gulaši, zkolabovala a skončila na kapačkách se zápalem plic a následně podstoupila operaci štítné žlázy. Celý kolotoč pak završila rozvodem s fotbalistou a velkým stěhováním do Brna, kde její přítel podepsal smlouvu s brněnským týmem Kometa.

Nyní, zdá se, se konečně postavila na nohy a začíná žít život podle svých představ.

Když jsme ji společně s Michalem zastihli na křtu kalendáře Hasič a Hasička Intimate 2017, který nafotili letošní vítězové soutěže Hasič roku a Miss Hasička, byla velmi otevřená, pozitivní a spokojenost z ní jen zářila.

Jak sama modelka přiznala, vděčí za to právě příteli a událostem, které se v jejím životě udály. Proto jsme ji hned na místě vyzpovídali a zjistili, jak je na tom aktuálně s Řepkou a svým životem na Moravě.

Vlaďka vedle hokejisty rozkvetla.

Vlaďka vedle hokejisty rozkvetla.

Nedávno jste se přestěhovala s dětmi do Brna. Jak se vám tam líbí?

Je to takové menší a útulnější.

Naposledy jste se svěřila, že se tam stejně jako tady věnujete manikúře. Platí to stále?

Ano, platí. V tomto oboru se pohybuji šestnáct let a moc mi vyhovuje. Je to samozřejmě něco jiného, než dřív, protože jsem dělala doma, abych se mohla starat o syna. Teď jsem v salónu, pohybuji se mezi naprosto obyčejnýma ženskýma a máme tam takový ten typický slepičinec. Jsem spokojená.

Může za vaši spokojenost i vztah s Michalem?

Je to souhra všech okolností. Dlouho mě trápilo zdraví, řešila jsem plno starostí. Teď jsem se uzdravila, všechny výsledky mám výborné, děti s přesunem do Brna získaly nové možnosti v podobě zajímavých kroužků. Viktorka se velmi dobře učí a nosí domu jedničky, mám velmi spokojený vztah. Tohle všechno se tedy na mně zřejmě podepisuje. A já sama to cítím. Ale nechci si to tolik připouštět a křičet to do světa, protože se pěkné věci neodpouští.

Máte strach, aby se velké štěstí neproměnilo v neštěstí?

Tohle období vnímám s obrovskou pokorou a vážím si ho. Po tom všem, čím jsem si prošla, si strašně užívám pocit, že se ráno vzbudím a všechno je stejně hezké, jako to bylo předešlý den.

Jak vnímáte minulost?

Nechci minulost rozhodně vnímat nijak negativně. Beru ji jako součást a školu života. Potkala jsem dva skvělý chlapy a mám s nimi dvě skvělé děti. Oběma moc přeji, aby byli zdraví, šťastní a všechno jim vycházelo.

Nedávno jste se s Tomášem rozvedli. Jak to celé probíhalo?

Ano, už půl roku jsem rozvedená a probíhalo to naprosto v pořádku. Měli jsme všechno připravené, a tak to bylo rychlé a bez zbytečných emocí nebo komplikací.

Jak jste se domluvili ohledně syna?

Dohodli jsme se, že Markus zůstane v mé péči s tím, že ho Tomáš může vidět kdykoli bude chtít. A to si myslím, že fungovalo. Nejsem ta matka, která by otci dítě odpírala. Markus tatínka miluje a tatínek miluje jeho. Tak proč jim bránit?

Řepka a Erbová se po dvou letech rozvádějí.

Modelka přiznala, že momentálně není s Tomášem v kontaktu.

Jak spolu s Tomášem aktuálně vycházíte?

Dlouho jsme s Tomášem fungovali na velmi přátelské úrovni, ale on to v jedno období najednou usekl a celou věc uzavřel. Jeho rozhodnutí tedy respektuji a momentálně nejsme v kontaktu.

S dětmi se tedy nevídá?

Momentálně ne.

Čím si myslíte, že je to způsobené?

To je, myslím, otázka spíš pro něj.

Jak děti vlastně zvládly přesun do Brna?

Výborně. Jsou jako takové houbičky, které nasávají všechno nové a výborně se přizpůsobují. Jsou spokojené a našly si dokonce nové přátele. Nejsem toho názoru, že stěhování dětem škodí, naopak jim rozšiřuje obzory.

Jaký je rozdíl mezi životem s fotbalistou a hokejistou?

Tohle bych asi nehodnotila. Každý ten sport má své. Říká se o mě, že jsem fanynka tribun a že jsem si vyhledala primárně sportovce. Tak to není. Přišli mi do života bez toho, aniž bych se o to nějak snažila. Jednou jsem tak měla fotbalistu, teď mám hokejistu. Je ale pravda, že jedno tyhle sporty spojuje, a to absolutní podřízenost.

Jak to myslíte?

Jako partnerka hráče jakéhokoli sportu musíte brát zřetel na to, že on se tím živí, zajišťuje rodinu... A vy jste tu od toho, abyste mu vytvořila zázemí a absolutně se podřídila jeho programu. Musíte zkrátka dodržovat určitý režim.

Máte v Brně čas i na sebe?

No, jak se to vezme. Mám jednoznačně soukromí, ale tím, že žijeme daleko, jsme odříznutí od babiček, přátel a jiných blízkých. Nejsem schopná se dodnes domluvit s babičkou Řepkovou, kdy za ní přijedeme, protože je od nás dvě stě kilometrů daleko, moje maminka to samé. To znamená, že jsme si na Moravě sami pro sebe a v zásadě se vlastně s partnerem střídáme v péči o děti. Jakmile jemu skončí program a má volno, předávám mu děti a jdu do práce já. To znamená, že je u nás spíš takový režim práce, děti, práce, děti. Občas máme volno i na nějaký výlet a jsme všichni spolu, ale že bych si sedla a užívala jen času sama pro sebe, to ne. V těchto chvílích totiž peru, vařím, vyzvedávám děti ze školy, školky, převážím je na kroužky a v devět večer padám naprosto vyčerpaná do postele. Kdybychom doma neměli chytré zařízení, co dokáže přetočit program, ani nevím, co se vlastně děje.

Vlaďka se pochlubila fotkou s dětmi. Také vidíte tu podobu mezi malým Markusem...

Vlaďka se ve volném čase stará o děti.

Jste v podstatě mimo dění.

Já si to ale užívám. Je po letech příjemné mít klid a žít naprosto obyčejný život, do kterého vám nikdo nezasahuje.

Myslíte tím veřejnost?

Také. Je to prostě jiné a já jsem tak moc spokojená.

Přesto, nechybí vám Praha?

V minulém roce jsem tu točila film, takže jsem v Praze musela strávit několik dní. A moc jsem si to užila. Ačkoli jsem teď spokojená v Brně a pocházím ze Severu, naše hlavní město miluju a milovat vždy budu. Nicméně nijak nestrádám, protože tu jsem docela často. Děti tu mají přeci jen doktora a já sem dojíždím za prací.

Kde vnímáte domov?

Vždy říkám zpátky domů a myslím tím Brno. Vážím si klidu, které mi nabízí oproti neuvěřitelně rušné Praze. Ale mám v tomhle ohledu ještě takový otazník. Domov je tedy pro mě místo, kde je moje rodina. A ta je momentálně na Moravě.

Dokážete si představit, že se za čas budete opět stěhovat?

Dokud bude můj partner hrát a pokud budeme stále spolu, tak se pravděpodobně přesuneme podle jeho potřeb. Třeba to nebude nutné, ale třeba ano. Uvidíme. Zkrátka se stěhujeme za prací jako jiné rodiny.

Michal tedy tvoří vaší rodinu?

Ano, žijeme všichni pospolu a máme jeden druhého, proto záměrně říkám slovo rodina.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 27. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Trapas
  17
 • Haha
  16
 • Sladký
  11
 • Tvl
  10
 • Cože
  8
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat