Roky psychického vypětí si vyžádaly svoje. Dostaly Erbovou do nemocnice útoky a soudy?

22. srpna 2019
Vlaďka Erbová je v péči lékařů. Jak Expres informoval, skolila ji meningitida čili zánět mozkových blan. Co ale předcházelo její hospitalizaci?

Vlaďka Erbová se sice vždy snažila tvářit naprosto nad věcí, má za sebou ale doslova příšerné období, které trvalo několik let. Vše začalo rozchodem s Tomášem Řepkou, tedy před čtyřmi lety. 

Krátce poté, co se i se svými dětmi vystěhovala z jejich společné černošické vily, ji postihly vážnější komplikace. A ani tehdy nešlo o banální záležitost. Erbová na jednotce intenzivní péče neměla veselé chvíle, dostala zápal plic, nemohla jíst a při životě ji držely kapačky.

Sice se brzy zotavila a zdálo se, že ji hokejista Michal Gulaši hýčká svou láskou, za zavřenými dveřmi bylo vše jinak. Modelka se navenek tvářila, že žije v dokonalém vztahu, přitom tiše snášela Gulašiho několikadenní alkoholové tahy, které vyústily v jeho nevěry, kdy ji měl podvést s její blízkou kamarádkou.

Předtím než se ale modelka dozvěděla, že láska jejího života žije dvojí život, prošla si znovu krušnými časy kvůli otci svého syna Markuse Tomáši Řepkovi.

Ten podle pravomocného rozsudku měl v září roku 2017 společně se svou partnerkou Kateřinou Kristelovou jejím jménem založit hned několik pornoinzerátů, na jejichž základě jí začali psát sexuchtiví muži a někteří z nich jí dokonce zasílali snímky svých genitálií.

Ačkoliv si tehdy všichni mysleli, že po jejím boku pevně jako skála stojí Michal Gulaši, toho její trápení nezajímalo. K soudu ji za celou dobu doprovodil pouze jednou a jinak se od jejích starostí distancoval.

Místo podpory jí způsoboval svým chováním ještě větší trápení.

Počátkem června letošního roku se pár definitivně rozešel, přestože ještě před několika měsíci mluvili o společné budoucnosti, a dokonce i o dítěti. Gulaši byl dokonce tak nemilosrdný, že nakázal Erbové, která kvůli němu i s dětmi přesídlila do Brna, aby se i s dětmi do konce léta z jejich společného domu vystěhovala.

Poslední kapkou pro její již tak oslabenou psychiku mohl být útok ze strany Zdeňka Bahenského, jenž se o ní vyjádřil v tom smyslu, že je narušená.

Zánět mozkových blan měl Erbovou podle informací Expresu skolit uprostřed balení. Zprvu si sice myslela, že ji hlava bolí z bolesti zad, až ve vyškovské nemocnici ale lékaři zjistili, jak moc je její zdravotní stav vážný a nechali ji převézt do brněnské nemocnice.

„Volím tuto cestu zároveň i jako omluvu mé nepřítomnosti a všem svým klientkám děkuji za trpělivost. Některé věci naplánovat bohužel nejdou. Jsem v péči vynikajících brněnských lékařů. Děti jsou v pořádku, s lidmi, kteří jsou naší rodině blízcí. Potřebuji jen čas a klid, aby se moje tělo dalo do pořádku a mohla jsem zajistit stěhování a naskočit zpět do procesu. Jak pracovního, tak školního s dětmi. Děkuji všem za podporu, jen opravdu musím při své diagnóze mít úplný klid, takže se i omlouvám, že nereaguji,“ sdělila nám Erbová, která podle našich informací může v nemocnici strávit až dva měsíce.

Bez její účasti se bude tak muset obejít i akce „kulový blesk“, kdy konce tohoto týdne musí být vystěhována z jejich brněnské vily a přestěhovat se do jejího mosteckého bytu, jenž v posledních měsících proběhl nákladnou rekonstrukcí.

Ačkoliv bývá zánět vyvoláván viry, bakteriemi či jinými mikroorganismy, s ohledem na to, čím si Erbová v posledních letech prošla, se divíme, že ji nějaká nemoc nepostihla již dřív. 

Její stav je dokonce tak vážný, že ji převezli na specializované oddělení a její ošetřující lékař jí nařídil absolutní klid. V nemocnici ji dokonce nesmí navštívit ani její syn Markus, který tak bude muset svůj první školní den absolvovat bez maminky.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 pátek 20. prosince 2019. Anketa je uzavřena.

  • 63
  • 35
  • 33
  • 20
  • 19
  • 19
Komentáře