jít naiDNES.cz

Dycky Most! Vlaďky Erbové: Nezahálí ani na severu, místním předvedla, jak má vypadat modelka

Dycky Most! Toto již profláknuté heslo pro Vlaďku Erbovou platí dvojnásob. Rodačka z tohoto severočeského města je zpátky „doma“ a Mostečanům ukazuje, jak to chodí ve velkém světě. Do Mostu povolala svého dvorního fotografa Daniela Zahrádku a před kostelem Nanebevzetí Panny Marie předváděla, jak pózuje správná modelka!

Když Vlaďka Erbová ve svých čtrnácti letech vyhrála Miss poupě, otevřel se jí svět modelingu. Začala se mu věnovat naplno a o devět let později se objevila na titulní stránce časopisu Playboy, čímž se z ní stala jedna z českých playmate.

Erbová nehřešila jenom na svou krásu, ale i na podobu s hollywoodskou kráskou Halle Berry, k níž byla díky svému krátkému střihu velmi často přirovnávána.

Erbová se ale více než svými úspěchy v modelingu proslavila svými vztahy. V roce 2007 se provdala za hokejistu Zdeňka Bahenského, se kterým má dceru Viktorii. Ačkoliv to byla velká láska, o čtyři roky později se manželé rozvedli.

Vlaďka dlouho sama nezůstala. Jenom o několik měsíců později měla s fotbalovým bouřlivákem Tomášem Řepkou, za něhož se provdala v roce 2013, syna Markuse. Ani toto manželství se jí ale nevydařilo.

Přestože spolu žili v luxusní vile v Černošicích u Prahy, kterou pořídili za dvacet milionů korun a snažili se ji posléze prodat za čtyřicet, Řepka skončil bez peněz v bytě své partnerky Kateřiny Kristelové a Erbová v posledních letech žila se svým partnerem Michalem Gulašim v domečku v Brně, kde se věnovala manikúře a on hrál za Kometu Brno.

S životem na vysoké noze je nyní ale konec.

Erbová se po rozchodu s Gulašim vrátila zpátky do Mostu, kde před lety s modelingem začínala, a to rovnou jako zkušená matadorka, což o víkendu předvedla i před mosteckým „otočeným“ kostelem, na nějž si v seriálu Most! neustále stěžoval exkomunikovaný farář, jehož hrál Cyril Drozda.

Právě tam vznikly nejnovější fotografie, které má na svědomí dvorní fotograf českých krásek Daniel Zahrádka. Sami se podívejte, jak se Vlaďka před objektivem nakrucovala. Kdyby se uděloval titul Miss Most, byla by horkou favoritkou na královnu krásy svého rodného města, kde aktuálně rekonstruuje jeden ze svých jedenácti bytů, aby se tam i se svými dětmi mohla brzy přestěhovat.

Snad tam najde větší štěstí než doposud. Už by to chtělo, aby se konečně usadila.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat