Krize je definitivně zažehnána. Gulaši s Erbovou stvrdili svou lásku!

Krize je definitivně zažehnána. Erbová a Gulaši mají stejná tetování. | foto: Instagram Vlaďky Erbové

Ještě před několika týdny to vypadalo na rozchod, dnes je ale vše zalité sluncem. Vlaďka Erbová a Michal Gulaši vrkají jako dvě hrdličky. Svou lásku navíc stvrdili společným tetováním. Co znamená tajemná zkratka?

Jak jsme vás jako první informovali, vztah Vlaďky Erbové a Michala Gulašiho byl doslova na vlásku. Rozsáhlou krizi zapříčinil sám talentovaný hokejista, kterému Erbová přišla na nevěru. Potupa pro Vlaďku byla ještě větší s ohledem na to, s kým ji měl Gulaši podvádět. Jeho milenkou se měla totiž stát její bývalá klientka a hlavně kamarádka.

Ačkoliv to vypadalo, že jejich vztah tuto hokejovou sezonu nepřežije a Vlaďka se bude i s dětmi z Brna stěhovat, krize je zažehnána. Na důkaz toho si milenci nyní udělali dokonce i stejná tetování. Tedy Michal Gulaši si na zápěstí nechal vytetovat písmenka „ily“, která si Erbová nechala vytetovat před vypuknutím zmíněné kauzy.

„Ano, máme stejná tetování. Jen Michal má jiné zakončení, protože jde na rukávy,“ svěřila se Erbová, která již dříve prozradila, že zkratka „ily“ znamená I love you.

A tetování není jediným důkazem, že je krize zažehnána. Erbová s Gulašim totiž strávili Velikonoce v rodinném kruhu. „Jako každý rok jsme byli v Krásném Lese. Vše probíhalo úplně super,“ svěřila se Erbová, z jejíhož Instagramu je zřejmé, že je trávili v rodinném kruhu a nechyběla ani její maminka Eva.

Fotogalerie

Komentáře