Erbová po soudu s Řepkou dostala dojemný dárek: Co si z Prahy odvezla?

Modelka Vlaďka Erbová (37) žije v Brně, kde je nadmíru spokojená, to ale neznamená, že se Praze vyhýbá obloukem. Když může spojit příjemné s užitečným, zajít si za kulturou, pokecat s kamarádkou a přijít na jiné myšlenky po nedávném soudu s exmanželem Tomášem Řepkou (43), není co řešit. Navíc tu dostala dárek, který ji bude u srdce ještě dlouho hřát.

Říká se, že přátelé jsou rodina, kterou si vybíráme sami. Své o tom ví i Vlaďka Erbová, kterou jsme zastihli na skok v Praze. Do metropole vyrazila právě s výbornou kamarádkou, která jí svědčila na svatbě s Tomášem Řepkou. A zatímco manželství vzalo za své, přátelství trvá.

Známá kráska si po mediální smršti, co se přehnala v souvislosti s falešnými pornoinzeráty, které podali Řepka s Kateřinou Kristelovou, naordinovala mediální klid. Na obnovené premiéře Fantoma opery proto nechtěla poskytovat rozhovory a prosila přítomné novináře, aby její přání respektovali.

Večer v Goja Music Hall na pražském Výstavišti ale přece jen udělala výjimku a média k sobě pustila. Třeba ve chvíli, kdy ji oslovila moderátorka Michaela Jílková z pořadu Máte slovo. Chtěla jí vyjádřit slova podpory a popřát hodně sil do budoucna, pevné nervy a milující rodinu kolem sebe.

Může se to zdát jako maličkost. Ti, kdo si procházejí podobným marastem jako Erbová v uplynulých měsících, jsou jiného názoru. Důkazů, že na celou věc nejsou sami a že je okolí a veřejnost nezavrhly, není nikdy dost. Jílková nebyla ten večer jediná. Těch, kdo Vlaďce přišli vyjádřit podporu, bylo víc a nešlo jen o její fanoušky a podporovatele.

Zoufalý „lobotomický“ krok, k němuž se Řepka s Kristelovou rozhodli, vnímá většina lidí stejně. Negativně, zákeřně a úplně zbytečně. Navíc o to hůř, že tenhle zlomyslný plán, který mohl vzniknout snad jen po litru vodky a koňské dávce zhrzení, dotáhli do (ne)zdárného konce. Bez ohledu na to, jestli Erbovou mají či měli rádi, znají ji, nebo je jim lhostejná, případně o ní do té doby vůbec neslyšeli, přidávají se lidé na její stranu.

Také Řepka s Kristelovou mají svůj „fanklub“. Na webu kyne rychleji než čerstvě zadělané těsto a živen je hlavně českým smyslem pro humor a notnou dávkou poťouchlosti a mottem o božích mlýnech...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:49 13. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  76
 • Haha
  32
 • Trapas
  32
 • Cože
  16
 • Tvl
  13
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat