Erbová se zasnila při pohledu na syna: Z Řepky má jen to nejlepší!

Vlaďka Erbová pochválila své děti a promluvila i o jejích tatíncích. | foto: Koláž Expres.cz

Po rozchodu s Michalem Gulašim (33) Vlaďka Erbová (38) sama jako kůl v plotě naštěstí nezůstala. Radost jí teď dělají hlavně její dvě děti, dcera Viktorka a syn Markus. Nedávno zmínila i jejich tatínky. Kdo by ale čekal praní špinavého prádla, byl by zklamán. Bývalá modelka totiž hlavně chválila.

„Moji. Bez komentáře,“ zasnila se pyšná matka Vlaďka Erbová při pohledu na svoje dvě ratolesti a pochlubila se jejich snímkem na sociální síti. Chvíli nato se rozpovídala více, inspirovala ji k tomu jedna z fanynek, která měla pocit, že by se měla více vymezit vůči svému exmanželovi Tomáši Řepkovi. Ten si aktuálně odpykává trest ve věznici v Plzni na Borech.

Známá kráska se ale nenechala vyvést z míry a vyprovokovat k nějakému skandálnímu tvrzení, které by bylo plné zášti a zloby, naopak.

„On má z nás obou, je výjimečný a svůj,“ namítla Erbová. Nevyvrátila však, že by od svého slavného otce nezdědil i divočejší stránky jeho povahy. 

„Má hodně po tatínkovi, ale i po mně. A výchova je takové dokreslování osobnosti. Má bojovnost, vítěznost, vzpurnost a tu zdravou agresivitu jednoznačně po tatínkovi, ale všechno tohle jde ven na ledě a je to fajn…,“ zhodnotila Erbová, kterou slova o synkovi dost rozněžněla.

„Je to malý Řepka a já ho takového miluju, jako kdysi jeho tátu,“ přiznala nečekaně Vlaďka, kterou dost možná už brzy čeká stěhování z Brna, kde pár let úspěšně působila jako manikérka. 

„O Markuska se nebojím… Je to mamánek,“ dodala bývalá modelka.

Fotogalerie

Komentáře