Trenér Růžička si žije jako paša, mezitím hráči Chomutova nemají na jídlo

Hokejový Chomutov se ocitá ve velké krizi a trenér si žije jako arabský šejk. Hráči už tři měsíce neviděli výplatu. Z klubu zní zprávy, že někteří jsou na tom dokonce tak bídně, že nemají ani na jídlo. Jejich kouč Vladimír Růžička (55) se ale mezitím přímo topí v luxusu! Některé fotky, které na Facebooku sdílí jeho manželka, tak trochu působí, jako když král provokuje své poddané.

O tom, co se v posledních měsících odehrává v kabině Chomutova, se rozpovídal čtyřicetiletý útočník Radek Duda, jeden z nejzkušenějších hráčů tamního celku. V rozhovoru pro iSport.cz přiznal, že jeho spoluhráči už několik měsíců nedostali výplatu a položilo je, že musí i tak platit daně. 

„Kluci nemají na jídlo. Odvádět daně z peněz, které jste neviděl… Finančák je nemilosrdný, jde po vás,“ říká Duda, který poté vyzval vedení klubu k tomu, aby nepříjemnou situaci začalo co nejrychleji řešit.

V kuloárech už se nějaký čas spekuluje o tom, že z dříve ambiciózního klubu brzy nezbude ani památky, hráči utečou tam, kde dostanou peníze, a Chomutov poputuje do nižší soutěže či úplně zanikne. Něco podobného potkalo už nespočet klubů.

„Může to přijít. Já však pořád doufám, že se vedení pochlapí, řekne nám pravdu do očí. Aby bylo jasno, že někteří kluci si mohou říci o jiné angažmá, anebo se stane něco a společně pojedeme dál. Upřímně, je strašně těžký s tím bojovat,“ sdělil dále pověstný rabiát Duda.

Zatímco hráči mají velké finanční problémy a podle Dudy někteří ani nemají na jídlo, jejich trenér Vladimír Růžička žije úplně jinou realitu než jeho svěřenci.

Vladimír doslova září štěstím.

Vladimír doslova září štěstím.

Podle Facebooku jeho manželky Marie je zřejmé, že společně vymetají luxusní podniky. Před časem Vladimír pořídil své o pětadvacet let mladší lásce luxusní BMW „na usmířenou“, které vyšlo téměř na milion korun.

Marie se pochlubila novým autíčkem.

Marie se pochlubila novým autíčkem.

Bývalá tanečnice u tyče Maruška se také na sociálních sítích často chlubí novými šperky a módními doplňky. Vladimír je zase na každé fotce oblečen do luxusních šatů za desetitisíce.

Zdá se, že legenda z Nagana jako jediná z Chomutova finanční krizi nepocítila.

Nejspíše nové hodinky, které Vladimír své Marii zakoupil.

Nejspíše nové hodinky, které Vladimír své Marii zakoupil.

Dost možná za to může fakt, že si Růžička za svou dlouholetou a veleúspěšnou kariéru leccos našetřil a teď stále má kam sáhnout.

Manželé Růžičkovi jsou spolu šťastní.

Manželé Růžičkovi jsou spolu šťastní.

Ve srovnání se svými svěřenci, kteří nemají ani na jídlo, ale Růžička působí jako král, který výše uvedenými snímky provokuje své chudé poddané.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat