Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Textař Poštulka (vpravo) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat | foto: Koláž Expresu

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit Sladké mámení z filmu S tebou mě baví svět, utrpěl na dovolené těžký úraz hlavy. Podle informací deníku Aha! Poštulka nyní bojuje o život v pražské Nemocnici Na Homolce.

Informaci potvrdila Poštulkova manželka Eva. „Manžel měl úraz hlavy. Je to hodně vážné,“ řekla výše uvedenému listu. Poštulka se podle své ženy zranil na chalupě v jižních Čechách. „Upadl na sněhu. Odvezli ho do nemocnice v Českých Budějovicích, kde ho museli okamžitě operovat,“ popsala Eva Poštulková. 

Po operaci v českobudějovické nemocnici musel být textař Poštulka převezen do Prahy, konkrétně do Nemocnice na Homolce. „Právě jsem se od Vládi vrátila. Nejhorší je, že nikdo neví, co bude dál. Ani lékaři mi nedokážou říct, zda bude zase v pořádku a jak dlouho to může trvat. Pořád mě upozorňují, že mu přece jen je už pětasedmdesát,“ svěřila se ještě Poštulkova manželka Eva. 

Vladimír Poštulka se jako textař podepsal pod mnoho nezapomenutelných hitů. Jmenovat můžeme například Sladké mámení, Nedělní ráno nebo píseň Veď mě dál, cesto má, kterou zpíval nezapomenutelný Pavel Bobek.

Vladimír Poštulka s Leonou Machálkovou

Vladimír Poštulka s Leonou Machálkovou

Během své kariéry spolupracoval s Hanou Zagorovou, Helenou Vondráčkovou či Marií Rottrovou. Kromě toho napsal také několik knih a stal se z něj prominentní kritik jídel.

Fotogalerie

Komentáře