Parte Vladimíra Marka odhalilo rodinné tajemství. Se synem ho neusmířila ani smrt

5. srpna
Prožil divoký život, v posledních letech se stáhl ale do ústraní. Vladimír Marek si nepřál, aby ho rodina a přátelé oplakávali. I proto se na jeho přání nebude konat poslední rozloučení a po kremaci bude popel rozptýlen. Mohou za to neshody se synem, o němž není na parte ani slovo?

Vědělo se, že je nemocný, málokdo ale tušil, jak moc. Smrt Vladimíra Marka (†69) zdrtila mnoho jeho přátel, kteří mu už nestihli dát poslední sbohem. A nedostanou k tomu už příležitost. Herec, jehož potkal těžký osud, si pohřeb nepřál.

„Nezemřel... Jen vyslyšel vábení nového nebeského angažmá...,“ stojí na parte, které zveřejnila jeho milovaná vnučka Anna. 


„Novou smlouvu podepsal 29. července 2021 ve svých 69 letech. Tak jak si přál, bude jeho poslední cesta bez pompy a ovací, jeho popel bude rozptýlen… Nikdy na něho nezapomeneme. Jeho milovaná mamulka Helenka Marková a vnučka Anička s maminkou,“ zní dál na parte, z něhož je zřejmé, že se Marek před smrtí nestihl usmířit se svým jediným synem.

Právě vnučka Anička, která se ujala role mluvčí rodiny, informovala i o důvodech úmrtí svého dědečka. „Rodina dává na vědomí všem Vláďovým přátelům, že zemřel v souvislosti se svým onemocněním: lymfomem, který mu znepříjemňoval život posledních pár let,“ napsala na Facebook Markova vnučka.

Poslední rozloučení se sice neuskuteční, to ale neznamená, že mu jeho přátelé a kamarádi řádně nedají poslední sbohem. Nebude se ale plakat, nýbrž slavit. Už nyní se plánuje velký mejdan, z něhož by prý sám herec měl radost a jak si to sám představoval.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře