Herec Marek vysvětlil, proč zaútočil na Dejdara: Byl jsem opilý a zahořklý!

Vladimír Marek prozradil, proč veřejně potupil Martina Dejdara. | foto: Herminapress.cz

Vladimír Marek, který veřejně velmi ostře zkritizoval Martina Dejdara, prozradil, co ho k tomu vedlo. Herec si zpětně sypal popel na hlavu a přiznal se, že na svého kolegu z divadla zaútočil v opilosti.

Jak jsme váš včera informovali, herec záporných rolí Vladimír Marek veřejně zkritizoval profesní kvality Martin Dejdara, jenž v show Tvoje tvář má známý hlas převzal místo po Ivě Pazderkové, která neunesla vlnu kritiky ze strany fanoušků a svého postu herecké koučky účinkujících v pořadu se vzdala.

A herec nám prozradil, co ho k žlučovitému výpadu vůči kolegovi vedlo.Mezi mnou a Martinem nic zlého není. Trochu lituji, že tam už není paní Pazderková, která byla vtipná, a Martin mi tam prostě nesedl,“ napsal nám na náš přímý dotaz Marek s tím, že je po úrazu, při kterém mu ochrnula levá ruka, takže se mezi herce nepočítá, a proto mu to přišlo vhodné, aby jej takto veřejně zkritizoval.

A pak přišlo přiznání, které se dalo čekat. Navíc přiznávám, že jsem ve chvíli, kdy jsem tu glosu psal, byl trochu opilý, a to někdy bývám protivný. Takové je mé vysvětlení. Žádnou nenávist za tím nehledejte. Patrně jsem neměl nic psát, když jsem byl pod vlivem alkoholu,“ říká zpětně Marek.

Vzápětí ale přiznal, že za komentářem je možná víc než jenom alkoholem zatemněná mysl. „Ta ruka už lepší nebude a k tomu všemu mě čeká operace kyčelního kloubu. Nezažívám nejlepší období svého života a to se patrně odráží v mých nahořklých komentech,“ uzavřel herec.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:06 středa 3. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Super
  23
 • Sladký
  13
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Tvl
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat