jít naiDNES.cz

Vladimír Kratina o roli dvojnásobného dědy: Na druhé a třetí mízy rozhodně netrpím

Sympatický herec Vladimír Kratina (67) hrál za svůj život spousty postav, ale nádherná životní role se mu teď odehrává přímo v reálu. „Drtikol“, jak mu všichni přezdívají, se totiž před dvěma měsíci stal dvojnásobným dědečkem. Jak to celé prožívá? Pomáhá dceři s miminkem? O své rodině se herec rozpovídal pro Expres.

Herec Vladimír Kratina, který hraje v novém seriálu Linka televize Prima, se teď více než z práce raduje v soukromé sféře. Jeho krásná dcera Dominika ho před dvěma měsíci udělala dvojnásobným dědečkem. 

„Jsem šťastný. Sice teď moc pomáhat nemůžu, protože vnuk potřebuje především maminku, ale už se nemůžu dočkat, až spolu budeme řádit. Už se těším, až povyroste,“ rozpovídal se pro Expres Vladimír.

Ten už má i sedmiletého vnuka. „Ale ten bohužel bydlí daleko, s rodinou žije ve Francii, takže já si těch dědečkovských starostí a radostí moc neužil, ale teď si to všechno vynahradím,“ dodal herec.

Sám se nestydí za to, že je dědečkem, a neskrývá svůj věk jako někteří muži, kteří nemohou překousnout fakt, že nemládnou.

Vladimír Kratina se svou dcerou a zeťem.

Vladimír Kratina se svou dcerou a zetěm

„Tak s tím opravdu problém nemám. Spíš si to užívám. Nemám důvod se dělat mladším, na druhé a třetí mízy netrpím,“ smál se herec.

Kratina se udržuje v kondici především sportem. Rád plave, hraje míčové hry a baví ho jízda na kole. Proto pořád vypadá tak dobře. 

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat