Vladimír Kratina se stal dědečkem. Krásná dcera Dominika porodila

18. dubna
Vladimír Kratina jásá radostí. Jeho krásná dcera Dominika porodila necelý rok po svatbě svého prvního potomka. Malého Tobiáše zapíjel se slavnými strýčky!

Dcera herce Vladimíra Kratiny, jehož proslavila role řidiče Drtikola ve snímku Prázdniny pro psa, se stala maminkou. Krásná Dominika, která se loni 16. června provdala za svého dlouholetého přítele, produkčního Jirku Pokorného, porodila. 

Štastní rodiče a i slavný dědeček do poslední chvíle pohlaví miminka netušili.

„Ještě dva a půl měsíce a jsi tu s námi, mimčo. Nevíme, jestli jsi kluk, nebo holčička, miluju překvapení a o tohle, největší na světě, se nechci nechat připravit. Už se tě nemůžeme dočkat,“ pochlubila se před časem na Instagramu Kratinova dcera, jež porodila chlapečka, který dostal jméno Tobiáš.

A nutno říct, že Tobiáš bude hodně zdravý. Zapíjeli ho totiž ti nejpovolanější. Kromě slavného dědečka nechyběli ani kamarádi jeho tatínka, a to moderátoři Leoš Mareš a Patrik Hezucký či frontman kapely Eddie Stoilow Honza Žampa.

Kratina tak má dalšího vnoučka. Jeho dcera Marie z manželství s loutkoherečkou Šimonou Součkovou má syna Honzíka. Ti ale žijí v zahraničí.

Fotogalerie

Komentáře