Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vláďa Čapek o Survivoru i sestře Evě Perkausové: Přál jsem jí holčičku!

  Vítěz první řady reality show Survivor Česko & Slovensko Vladimír Čapek (45) se ve společnosti objevuje zřídkakdy. Tentokrát se Vláďa objevil na novinářské akci spojené s nejdrsnější reality show. „Když jsem byl tam, říkal jsem si, že už nikdy víc,“ smál se Vláďa, který se už nemůže dočkat třetí řady. Co od ní očekává a jak se mu daří v soukromí?

  Vladimír Čapek (45) alias Vláďa se stal vítězem první řady Survivora, která koncem února odstartuje již třetí řadu. Vláďa je i nadále vášnivým fanouškem této reality show, a tak již netrpělivě vyhlíží třetí sérii.

  „Na druhé řadě jsem viděl větší posun k tomu, aby to bylo dynamičtější a diváci viděli jen to podstatné. Mělo to opravdu větší drive než ta první série. Takže od té třetí očekávám, že bude zase nějaké zlepšení. Bavil jsem se s Ondrou o nějakých změnách, takže doufám, že diváci budou o to víc nadšení,“ uvedl Vláďa a dodal, že upřímně nečekal, že by se českoslovenští diváci mohli dočkat třetí řady.

  Jak Vláďa Expresu prozradil, po návratu z Dominikánské republiky se opět velmi rychle snažil zařadit zpět do normálního života.

  „Dělám IT konzultanta, mě ta moje práce baví,“ řekl s úsměvem Vladimír s tím, že návrat do reality nebyl příliš jednoduchý. Momentálně si ale užívá nejen svoji profesi a cestování.

  „Jsem ve věku, kdy jsem si uvědomil, že bych si toho života měl začít taky trošku užívat. I díky výhře v Survivoru si život můžu zpestřit právě i tím, že se někam dostanu,“ prozradil Vladimír s tím, že například navštívil Řím nebo se s přítelkyní vrátil do Dominikánské republiky, kde se Survivor natáčel.

  Vladimír Čapek

  „Pořezalo ji roští. Já jsem úplně zapomněl, že takové drobnosti jako že jí tam něco může propíchnout chodidlo nebo poškrábat kůži, jsme tam měli každý den,“ smál se nevlastní bratr Evy Hecko Perkausové.

  „S Evičkou jsme v kontaktu. Byl jsem tam na vánoční svátky a protože měla pak termín velmi brzo, tak jsem se vždy snažil ji ťuknout, jak to prožívá takhle ke konci, jestli je všechno v pořádku, přál jsem jí konečně holčičku“ uvedl Vladimír Čapek.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...