Vítek Starý kontaktoval redakci Expresu: Je toho hodně, když je člověk sám

  23:30
Víťa Starý kontaktoval redakci Expresu. Co řekl?

Víťa Starý kontaktoval redakci Expresu. Co řekl? | foto: Mandrage

V lednu letošního roku se po něm slehla zem a od té doby o sobě nedal vědět. Nyní frontman již neexistující kapely Mandrage Víťa Starý kontaktoval redakci Expresu. Jak se dnes má a na koho je naštvaný?

K Víťovi Starému se už vyjádřil snad každý, on ale stále mlčel. Až doteď. Nečekaně se ozval Expresu. Jak se má, kde pobývá, kdo ho drží nad vodou a na koho se nejvíc zlobí?

„Mám jednoho přítele, který mě hodně naučil,“ napsal nám Starý a na dotaz, proč doteď mlčel, zatímco všichni kolem něj mluvili, jenom odpověděl, že někdy je to holt lepší, a přidal smutný emotikon.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 neděle 18. dubna 2021. Anketa je uzavřena.

  • 144
  • 108
  • 43
  • 36
  • 35
  • 24
Tento článek je součástí iDNES Premium

Mimořádná nabídka

  • Expertní testy, které vám reálně ušetří peníze
  • Hloubkové analýzy a kompletní archiv
  • Čtení všech článků bez omezení

První měsíc za 19 Kč

Předplatit
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu