Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Rakušan setřel Žilkovou kvůli razii u Agáty! Soukup: Ať řeší alkohol a drogy za volantem!

  Vít Rakušan setřel Žilkovou! | foto: Koláž Expresu

  Prodloužený víkend Agáty Hanychové (38) a její rodiny v Paříži řeší už i ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Vůbec se mu totiž nelíbilo, když ho Agátina maminka Veronika Žilková (62) nařkla z toho, že „úkoloval“ policisty, kteří v sobotu večer v domě Hanychové hledali dceru Rozárku, o níž neměl vůbec žádné informace její tatínek Jaromír Soukup (54). „Podle některých jsem jako ministr vnitra neschopný, podle jiných zase všehoschopný. Čeho určitě schopný nejsem, je úkolování policie, co má, nebo naopak nemá dělat,“ uvedl mimo jiné Rakušan.

  Rodinná dovolená Agáty Hanychové a Mirka Dopity v Paříži má velmi zajímavý vývoj. Agátin bývalý partner Jaromír Soukup byl velmi rozčílený, protože mu modelka neřekla, kdo se v době její nepřítomnosti stará o desetiměsíční dceru Rozárku.

  O slovo se pak přihlásila Agátina maminka Veronika Žilková, která přidala na sociální sítě několik snímků se svou vnučkou a několikrát si rýpla do Soukupa.

  „Odpoledne jsem hrála, tak hlídala chůva, protože Kryšpín a Mia mají jarní prázdniny a jeli s mámou na výlet. Teď už hlídám já, babička. Věřím, že otce Rózy, když byl malý, babička také někdy hlídala. Boženu Němcovou hlídala babička a dokonce o tom napsala knihu, ze které se maturuje,“ napsala na Instagramu Žilková.

  Známá herečka pak informovala o sobotní policejní razii v domě Agáty Hanychové a uvedla, že za vším stál Jaromír Soukup.

  „A dost! Včera vtrhla Policie ČR do domu Agáty, aby našla Rózu doma v pohodě u večeře. Před domem policejní zásah a pak i můj příjezd z divadla fotili bulvární fotografové. To vše na příkaz Jaromíra Soukupa,“ tvrdí Žilková, která se pak pustila do kritiky ministra vnitra Víta Rakušana.

  „Pane Rakušane, takhle úkolujete policii? Není důležitější hledání opravdového nebezpečí pro občany? Proč policie nekontaktovala matku a raději vtrhla do domu a vyděsila dítě i s profi chůvou?“ ptá se Žilková.

  Rakušan setřel Žilkovou! Soukup: Ať se více kontroluje alkohol a drogy za volantem!

  Netrvalo dlouho a přišla ostrá reakce ze strany ministra Rakušana, který hysterickou Žilkovou sestřel na sociálních sítích.

  „Podle některých jsem jako ministr vnitra neschopný, podle jiných zase všehoschopný. Čeho určitě schopný nejsem, je úkolování policie, co má, nebo naopak nemá dělat. Policie ví, jaké jsou její povinnosti. Laická veřejnost o tom má pořád zkreslené představy, jak zjišťuji i během svých Debat bez cenzury,“ napsal Rakušan, který se pak konkrétně věnoval Žilkové.

  „U vás, paní Žilková, vzhledem k tomu, že byl váš exmanžel ministrem zahraničí a obrany, bych očekával větší vhled do kompetencí představitelů vlády. V každém případě vám všem upřímně přeji co nejpoklidnější dořešení všech rodinných sporů,“ dodal ministr.

  Ministrovo vyjádření a hlavně chování Veroniky Žilkové pak pro Expres okomentoval Jaromír Soukup.

  „Paní Žilková by se také mohla u pana ministra zasadit o to, aby na Praze 6 byl více kontrolován alkohol a drogy za volantem,“ pálil ostrými mediální magnát, který nejspíše chtěl poukázat na nedávnou kauzu, kdy Expres upozornil, že Agáta Hanychová předloni nadýchala a přišla o papíry.

  Fotogalerie