jít naiDNES.cz

VIP Prostřeno se vrací v bizarním složení: Budou spolu vařit muži Ivety Bartošové?

Co by na tohle všechno řekla Iveta? | foto: koláž Expres

Tvůrci pořadu Prostřeno chystají pro své fanoušky velké podzimní překvapení. Po dlouhé době se totiž na obrazovky vrátí speciální série s VIP osobnostmi. A jeden díl bude obzvlášť bizarní. U jednoho stolu se totiž objeví i část exmilenců tragicky zemřelé zpěvačky Ivety Bartošové!

Od úmrtí zpěvačky Ivety Bartošové uběhlo již dva a půl roku, její odkaz ale žije dál. A to nejen v jejím synovi, který má velmi slušně rozjetou hudební kariéru, ale pravidelně o sobě dávají vědět i její expartneři a exmilenci. A nyní dostanou prostor skoro v hlavním vysílacím čase.

Dramaturgové televize Prima totiž chystají VIP Prostřeno a k vaření před kamerami vyzvali vdovce po Ivetě Bartošové Josefa Rychtáře a také Zdeňka Macuru, s nímž utekla do Itálie údajně před Rychtářem, ačkoliv posléze tvrdila, že ji výrobce paletových domečků sprostě unesl, i když z tohoto činu nebyl nikdy obviněný ani stíhaný.

Primě se jejich tah přilákat diváky k televizním obrazovkám povedl ale jenom z poloviny. Zatímco Zdeněk Macura nabídku přijal, Josef Rychtář údajně s díky odmítl.

A naše informace nám potvrdila i mluvčí televize Jana Mrákotová.

„Mohu potvrdit, že připravujeme pro diváky do vysílání i speciální sérii Prostřena, kde bude vystupovat i některý z vámi uvedených pánů. Víc ale nyní sdělovat nebudeme,“ sdělila nám Mrákotová na otázku, zda Prima chystá VIP Prostřeno s Macurou, Rychtářem a možná i s Domenicem Martuccim.

Kývl na natáčení Prostřena i Domenico Martucci?

Kývl na natáčení Prostřena i Domenico Martucci?

Je tedy záhadou, proti komu bude Zdeněk Macura vařit. Pokud by na nabídku kývl i Martucci, bylo by nutné najít ještě tři kuchtíky, kteří měli blízko k Ivetě a byli by ochotni usednout k jednomu stolu s těmito pány.

V úvahu přichází například zvukař Standa, který zvučil poslední koncerty Bartošové, Vlaďka Suleková, která nějakou dobu žila s Macurou, ale posléze se dala na stranu Josefa Rychtáře, nebo žena z lidu Lída Žemberyová, se kterou se Bartošová seznámila během natáčení pořadu Čápi s mákem, což byl televizní formát velmi podobný Prostřenu.

To se ale budeme muset nechat překvapit. Ať se u stolu sejde kdokoliv, s Bartošovou nebude mít nejspíš pranic společného, ale celý díl se bude točit kolem života a smrti slavné pěnice.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:10 15. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Super
  15
 • Haha
  15
 • Cože
  14
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat