Nová posila Ulice: Syn Žilkové hraje spolužáka své skutečné, herecky zkušenější přítelkyně

17. září 2016
S novým školním rokem přichází i nové postavy do oblíbeného nováckého seriálu Ulice. Mezi nejvýraznější patří rozhodně role Tobiáše Slámy, studenta, kterého ztvárňuje syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil (19). Ten se tak před kamerou setkává tváří v tvář se svojí přítelkyní Sabinou Rojkovou (19).

Syn Veroniky Žilkové Vincent, kterého má se svým druhým, nedávno zesnulým manželem Markem Navrátilem, se od minulého týdne objevuje v seriálu Ulice.

Tam hraje nového studenta navracejícího se s rodinou zpět do Čech a je umístěn do třídy, kde hraje jeho současná přítelkyně a představitelka Viki Sabina Rojková (19).

Vincent hraje spolužáka své skutečné přítelkyně Sabiny Rojkové.

Vincent hraje spolužáka své skutečné přítelkyně Sabiny Rojkové.

S tou se Vincent seznámil v roce 2012, kdy společně nastoupili do stejné třídy na Pražskou konzervatoř, obor herectví. Dohromady se však dali až v červnu minulého roku poté, co se Vincent navrátil z ročního pobytu v Anglii. Zajiskřilo to ale už dávno předtím.

V roce 2013 totiž společně natáčeli film Poslední cyklista, kde v sobě našli první velké zalíbení.

Dvojici to klape nejen v profesním, ale také v osobním životě.

Dvojici to klape nejen v profesním, ale také v osobním životě.

Pak však Vincent odcestoval a vše se zbrzdilo. Utekla mu díky tomu dokonce i role Romea v divadle Na Vinohradech, kde měl hrát ve slavné Shakespearově inscenaci po boku nikoho jiného než Julie Sabiny Rojkové.

Momentálně se objevují také v nejnovějším historickém seriálu Já, Mattoni, kde ztvárňují sourozence.

Sám slavný synek prozradil, že mu partnerka entrée do zaběhnutého seriálového kolektivu dost ulehčila. První natáčecí den vyrazili do měcholupských ateliérů z domova společně, a jak sám říká, nejel do cizího prostředí, ale jel vlastně za ní. Tak to vnímal.

Charismatický mladý herec Vincent Navrátil je synem Veronika Žilkové.

Charismatický mladý herec Vincent Navrátil je synem Veronika Žilkové.

Vincent v červnu odmaturoval a může se tak své lásce věnovat naplno. O hercově zamilovanosti vypovídá i jeho vyznání na sociální síti, které sdílel 15. června na jejich společné výročí, kde napsal: „První nádherný rok. Miluju tě, ty moje zlobidlo.“

Doufejme proto, že mladému páru láska pokvete i nadále a že Vincent ustojí narůstající tlak fanynkovské základy, který s účastí na seriálu Ulice jednoznačně stoupne.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:05 neděle 15. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 16
  • 16
  • 15
  • 15
  • 12
  • 11
Komentáře