Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Navrátil machroval a obouval se do tlustých lidí: Teď si do něj kopněte vy!

  V seriálu Jedna rodina Vincent Navrátil (28) ztvárňuje velmi sebevědomého, arogantního a leckdy bezpáteřního doktora Medarda Vodičku. Ve skutečnosti ale nemá srdce z kamene, i když se tak občas snažil tvářit. Nechvalně proslul i tím, když se trefoval do lidí, kteří nesplňovali jeho estetické nároky. Chování řeznického psa ho nakonec dohnalo. Fanouškům na sociálních sítích se proto nyní otevřel víc než kdykoli předtím. Dokonce navštěvuje psychologa a vy byste měli taky!

  „Máš stres? Dej si cígo. Máš nevolnosti? Dej si prášek. Máš akné? Dej si na to krém. Máš na všechno tendenci hledat rychlý řešení? Dej si facku. A taky jsem si jí dal, nebo jsem jí spíš dostal od života,“ nechal se na úvod svého instagramového příspěvku slyšet Vincent Navrátil. V nezvykle otevřené zpovědi se dost rozpovídal a vše doprovodil velmi výmluvnou momentkou.

  „Celej život se učíme hasit následky místo toho, abychom se naučili léčit příčinu. Ať už se jedná o fyzický zdraví, nebo ještě hůř, mentální. Od dětství řeším zdravotní problémy, buď mám úzkosti, angínu, bolesti břicha nebo akné. Je fuk, co to je, ale vždycky k tomu mám stejnej přístup, nikdy za to nemůžu já sám. A nebo jo?“ ptá se syn Veroniky Žilkové.

  „Byl jsem hloupej, svý strachy jsem potlačoval, úzkosti ignoroval a tělo neposlouchal. Všechno se zhoršovalo, dokud jsem nepřijal, že jedinej kdo mi může pomoct je ten co mi nejvíc ubližuje. Já sám,“ doplnil s tím, začal chodit k psychologovi a zjistil, že není tak v chillu, jak sám sobě nalhával.

  Máš stres? Dej si cígo. Máš nevolnosti? Dej si prášek. Máš akné? Dej si na to krém. Máš na všechno tendenci hledat rychlý řešení? Dej si facku. A taky jsem si jí dal, nebo jsem jí spíš dostal od života.
  Celej život se učíme hasit následky místo toho, abychom se naučili léčit příčinu. Ať už se jedná o fyzický zdraví, nebo ještě hůř, mentální. Od dětství řeším zdravotní problémy, buď mám úzkosti, angínu, bolesti břicha nebo akné. Je fuk co to je, ale vždycky k tomu mám stejnej přístup, nikdy za to nemůžu já sám. A nebo jo?
  Byl jsem hloupej, svý strachy jsem potlačoval, úzkosti ignoroval a tělo neposlouchal. Všechno se zhoršovalo, dokud jsem nepřijal, že jedinej kdo mi může pomoct je ten co mi nejvíc ubližuje. Já sám.
  Začal jsem chodit k psychologovi a zjistil jsem, že nejsem tak v chillu jak jsem sám sobě nalhával. Když jsem začal pátrat uvnitř, tak jsem si řekl, že budu v pátrání pokračovat. Zašel jsem si na kliniku, aby mi udělali kompletní testy a zjistil jsem, že místo celoživotního zkoušení různých léků stačilo, abych přestal jíst určitý potraviny. Byl jsem ignorantskej sám vůči sobě. Hledejme problémy v sobě, ať už mluvíme o psychice, zdraví nebo partnerství.
  Takže se nestyďte, skočte za psychologem, skočte si udělat testy ať víte jak na tom vaše tělo je a nastavte si život tak, aby nový standard byl štěstí a zdraví. 

  PS: Doporučím Vám skvělou kliniku na testy kam jsem sám zašel. Jmenuje se @genx_cz a je tam úžasnej doktor, kterej vám nejen řekne co je špatně, ale zároveň vám nabídne i řešení jak se z toho dostat. Jsou pečlivý, trpělivý a ochotný. Doporučovat něco v oblasti zdraví je dost ošemetný, ale tady to můžu udělat s čistým svědomím a vlastní zkušeností. 
  (Není to placená spolupráce)

  PSPS: Konečně už doma neprdím.

  19. února 2024 v 15:23, příspěvek archivován: 20. února 2024 v 13:33

  „Když jsem začal pátrat uvnitř, tak jsem si řekl, že budu v pátrání pokračovat. Zašel jsem si na kliniku, aby mi udělali kompletní testy a zjistil jsem, že místo celoživotního zkoušení různých léků stačilo, abych přestal jíst určitý potraviny. Byl jsem ignorantskej sám vůči sobě. Hledejme problémy v sobě, ať už mluvíme o psychice, zdraví nebo partnerství,“ posypal si hlavu popelem, jako to ani nebyl syn své matky.

  „Nestyďte se, skočte za psychologem, skočte si udělat testy, ať víte, jak na tom vaše tělo je a nastavte si život tak, aby nový standard byl štěstí a zdraví,“ vyzval a doporučil všem svého lékaře.

  Patricie Pagáčová a Václav Matějovský jsou novými postavami seriálu Jedna rodina. Přibudou i Sara Sandeva a Vincent Navrátil.

  Nezbývá než doufat, že Navrátil našel konečně cestu k duševní rovnováze a už nebude hodnotit lidi podle toho, jak vypadají a smát se jim za to. V každém případě mu náleží palec nahoru za to, že se svými běsy popral a zdá se, že úspěšně.

  To v dnešní době není běžné a vybraných členů jeho rozvětvené rodiny už vůbec ne...

  Fotogalerie