jít naiDNES.cz

Kam se ztratila křehká blondýna? Vilmě Cibulkové se nezřízený život vryl do tváře

Cibulková je momentálně sama. | foto: Profimedia.cz

Bývala ženou, po níž toužil snad každý muž. Ploché břicho, štíhlá postava, silikonová prsa a hlavně tvář jako sexbomba. Bohužel čas je k herečce Vilmě Cibulkové (57) velmi krutý. Nejen ten však může za to, že vedle kolegyň občas působí jako babička, nezřízeným životem je herečka doslova proslulá.

Bývala bohyně, které podlehl i idol žen Miroslav Etzler. Režiséři chtěli, aby se Vilma Cibulková svlékala, protože věděli, že to přitáhne daleko více diváků. Muži si totiž přáli, aby takovou kočku mohli mít doma.

Bohužel se herečka v brzkém věku urvala ze řetězu, začala kouřit, pít a pařit až do rána. Pila, když slavila, pila, když byla smutná, pila, protože chtěla.

Alkoholu propadla hodně rychle, z čehož se naštěstí po letech vyhrabala. Stálo ji to hodně sil, vypětí a omluv svým blízkým. Stálo to ale za to, aby byla zase „čistá“ a mohla tu být pro svou dceru Šimonu (25).

Jenže když přestala pít, začala víc kouřit, až se stala hodně vášnivou kuřačkou. Bohužel nikotin nepůsobí na pleť zrovna pozitivně a následky se brzy dostavily.

Její tvář připomíná tvář nějaké babičky, která toho má už hodně za sebou. Což herečka tedy má, ale život by si měla ještě pořádně užívat.

Je jí obrovská škoda, protože to byla kočka první velikosti. Kouzlo a šarm se naštěstí v lahvi neutopily ani nevyhořely jako cigareta. Stále má něco do sebe, proto ji režiséři a fanoušci pořád milují. 

Fotogalerie

Komentáře