Vilhelmová o tom, jak je těžké udržet Dyka na uzdě!

Jeden z nejdiskutovanějších párů českého showbyznysu zářil štěstím na Plese jako Brno. | foto: Koláž expres/herminapress

Patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu, i přes to, že je dělí velký věkový rozdíl. Herečka Táňa Vilhelmová (37) teď prozradila, jak si idola žen Vojtu Dyka (30) udržuje a proč jim to i po letech klape.

Když spolu začali Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk randit, málokdo dával jejich vztahu jakoukoli naději. Vždyť je mezi nimi rozdíl sedm let, říkal si každý a viděl urostlého zpěváka vedle nějaké mladé samice.

Je tomu ale už více než pět let, co spolu pár žije a tři roky vychovává společného syna Aloise. Problémy by mezi umělci hledal málokdo a na akcích je vždy vidíme v objetí.

Pár si neskutečně užíval jeden druhého.

Vilhelmová s Dykem si ples jako Brno užívali nejen pracovně, ale i osobně. Vrkali jako hrdličky.

Čím to, že jsou tak spokojení? To se Vilhelmová rozhodla prozradit časopisu Exkluziv.

„Pro mne je důležité, aby žena i muž měli v manželství i svůj vlastní život a záliby, své přátele, aby partner nebyl vázaný jenom na toho druhého. Partnerovi dávám prostor,“ začala s vyprávěním.

„Vojta je zpěvák, pohybuje se tedy v jiném světě umění, než já, k čemuž patří i mnoho fanynek, a myslím si, že málokterá žena by to zvládala,“ prozradila dále, že samozřejmě jisté nebezpečí ve volnosti shledává. Nicméně hlavu si z mladších žen a fanynek neláme.

„Že ho ženy vidí jako svůj idol, chápu, pociťuji to i já a s tím pocitem žiji, ale nějak to neřeším,“ uzavřela.

Důležité je podle ní zkrátka zůstat stále usměvavá a nad věcí.

A to dokonce i v situacích, kdy by si jiné ženy rvaly vlasy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:03 12. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  9
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat