jít naiDNES.cz

„Křovák, s Ulicí končíme!“ Rasisté se obuli do seriálu kvůli černochovi Victorovi

Pořádné pozdvižení přinesl štáb věrným fanouškům seriálu Ulice. Hereckou sestavu totiž obohatil černošský herec Jared Bailey, který nově hraje postavu Victora. A rovnou utvořil pár s přitažlivou blondýnou Aničkou Kadeřávkovou! Jenže ne všichni jsou s takovým zásahem do scénáře spokojeni a někteří věrní fanoušci mluví o migrační propagandě. S Ulicí prý kvůli tomu končí!

O pořádný rozruch se postarali šéfové nekonečného seriálu Ulice. Obsadili do něj totiž afroamerického herce Jareda Baileyho, který hraje Američana Victora a chodí s Annou Kadeřávkovou alias Rozinou. A jak správně tušíte, spousta Čechů to prostě nemůže skousnout.

Na facebookových stránkách Ulice mají příspěvky týkající se Victora mimořádný ohlas. Lidé se v diskuzích handrkují, zda bylo obsazení černošského herce správným tahem. Objevují se dokonce takové hlasy, že jde o jakousi migrační propagandu!

„Trapná euroafrickosluníčkářská propaganda. A nechte si ty kydy, že názor proti je rasistický a že je to super mít v Ulici černocha,“ píše třeba jeden z komentujících. „Jo, to je ta multikulturní vyváženost. Bohužel předpisy z EU,“ přidává se další.

Victor v seriálu Ulice

Victor v seriálu Ulice

Někteří ovšem zacházejí ještě dál. Neváhají dokonce útočit na seriálového Victora v osobní rovině jen proto, že má prostě tmavou pleť. A některým vadí i to, že s ním tvoří pár herečka Kadeřávková.

„Opravdu nechutné, když černoch sahá na bělošku a ta kráva si to nechá líbit!“ vzteká se další zhrzený divák. „Je to trapný, krásná blondýna s křovákem a Maléřová jak trapácky z toho měla radost. Hrozně nereálný,“ přidává se další.

Victor s Rozinou v intimní scéně.

Victor s Rozinou v intimní scéně

To navíc není zdaleka vše. Najdou se dokonce i tací, kteří prostě oznámili, že kvůli obsazení černošského herce se svým dosud oblíbeným seriálem končí!

„Škoda, měla jsem tento seriál ráda, ale tato propaganda mě tak znechutila, že se na to asi vykašlu. Musel by zase brzo zmizet,“ píše jedna z divaček. „A s Ulicí končíme,“ píše jednoduše další.

Je ale třeba podotknout, že se mnohem více diváků Victora zastává a s těmi, kdo by ho jen pro barvu kůže ze seriálu vyháněli, neváhají jít do křížku. V diskuzích se to jen hemží slovy o rasismu!

Podpořit svého kolegu se rozhodla i samotná herečka Kadeřávková. Ta na Instagramu přidala s hercem Jaredem Baileym fotografii a svůj seriálový vztah se rozhodla před kritiky důrazně obhájit!

„Tak jo, to jsme my, momentálně asi nejdiskutovanější herecký televizní pár: Rozina a Victor. Ještě někdo by se k tomu chtěl vyjádřit?“ napsala Anička. Zvědavce ovšem ujistila, že v reálném životě s Victorem rozhodně nic nemá!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:07 čtvrtek 8. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  104
 • Super
  78
 • Tvl
  28
 • Haha
  22
 • Cože
  20
 • Sladký
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat