jít naiDNES.cz

Vica Kerekes už nechce být za sexbombu! Ale proč se chlubí odvážnými snímky?

Herečka vypadá jako z titulky pánského časopisu. | foto: Profimedia.cz

Krásná herečka Vica Kerekes (37) nikdy nevypadala jako šedá myška. Nepomohlo ani to, když se oblékla jako jeptiška, pořád z ní vyzařovalo cosi živočišného. Ale toho se právě zrzavá sexbomba chce zbavit. Nechce být považována jen za kus masa. Proč se ale prezentuje fotkami, na kterých přímo vybízí mít erotické sny?

Když se podíváte na slovenskou divu Vicu Kerekes, nemůžete se divit tomu, že po ní režiséři šílí. Když ji obsadí do svého filmu, svléknout ji, úspěch je zaručen. Takovou kočku s výstavním tělem byste jen těžko hledali.

Jenže herečka se naštvala a už nechtěla být brána jen jako ta holka, co se tak ráda svléká. Těšilo ji být tím sexidolem, po kterém touží tisíce mužů, ale vše má své hranice. Lidé na ulici prý na ni pokřikovali, ať se svlékne, a nebrali ji jako ženu, ale jen jako holku z pánského časopisu.

Proto se Vica zařekla, že se už nebude dále svlékat a prezentovat se jen pomocí prsou a zadku. Chtěla všem dokázat, že má také něco v hlavě. Jenže zásadní kroky pro to neudělala.

Když se podíváte na její facebookový profil, kde má skoro šedesát tisíc fanoušků, nenajdete tam žádnou „normální“ fotku. V jejím portfoliu jsou jen samé obnažené a velmi svůdné fotky, za které by se nestyděla kdejaká playmate.

Rozhodně má co ukázat, o tom žádná. Ale když chce být brána jako žena na úrovni a s mozkem, proč na sociálních sítích jsou jen její odhalené fotky s pohledem hodné pornoherečky? Muži se rádi podívají a nechají si o ní zdát. Ale jako intelektuálku si ji asi představovat nebudou, jak by Vica ráda.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:18 19. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  12
 • Sladký
  12
 • Tvl
  12
 • Haha
  9
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat