Nevím, zda odolám plastice, tvrdí Vica Kerekes. Stárnutí chce odvahu

26. října 2016
V době, kdy je plastická chirurgie v rozkvětu, je Vica Kerekes jednou z mála hereček, které ještě těchto služeb nevyužily. Pětatřicetiletá kráska se ale bojí, že tomu nedokáže odolat navždy. Její největší obavou je, že nebude mít odvahu stárnout s grácii.

Vica Kerekes patří k nejobsazovanějším Slovenkám v Českých filmech. A to nejen díky svému talentu, ale i uhrančivé kráse. I když na svém těle nemá ani jeden zásah od plastického chirurga, netuší, jestli tomu tak bude navždy.

Dost v to ale doufá.

Já bych chtěla mít takovou odvahu a doufám, že ji budu mít, že na plastiku nikdy nepůjdu. Pokud někdo opravdu trpí, tak ať jde. Ale vždyť to vidíme, jak se ti lidé mění, když vyjdou z operačního sálu. Je to spíše vtipné. A smutné je, že lidé tím ztrácí svůj charakter. Já doufám, že to duševně zvládnu,“ svěřila se herečka, pro kterou je velkým vzorem Magda Vašáryová, která podle ní stárne s naprostou grácií.

Vica se snaží zabránit tomuto pokušení tím, že pečlivě pečuje o svou pleť.

„Chodím na masáže, odličuji se ráno i večer, piji zelený čaj, jím hroznové víno v tabletkách a vitamin C. Ráno, když se podívám do zrcadla, tak se pohladím a řeknu si, že děkuji, že mi tělo tak slouží a ať mi řekne, když bude něco potřebovat. Mám prostě dobrý vztah sama se sebou. Když jdu na natáčení a chtějí mi dát make-up, tak to nenávidím. Mám pocit, že mám masku a jsem nesvá,“ říká Kerekes, která se i díky svému častému působení v českých filmech proslavila i u nás.

A k slávě patří i šílení fanoušci, i s takovými se herečka potkala. Umí s s nimi ale poradit.

Když už byl někdo trošku přes čáru, tak jsem využila svých zbraní a přistoupila jsem k tomu vždy pozitivně a pomohlo to. Na začátku jsem četla různé komentáře a někdy mě to zranilo, ale musíte to pustit pryč. Nemá cenu se tím zabývat,“ říká slovenská kráska, která ve filmu Tenkrát v ráji, jenž přichází do kin, ztvárnila postavu spisovatelky Vlasty Štaflové.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:53 23. února 2017. Anketa je uzavřena.

  • 19
  • 18
  • 15
  • 15
  • 13
  • 13
Komentáře