jít naiDNES.cz

Obdařený přítel Vicy Kerekes o svých nahých fotkách: Vica mě chápe

Vica má doma pořádné nádobíčko! | foto: Profimedia.cz

Patří k nejkrásnějším v Česku obsazovaným herečkám a má tisíce obdivovatelů, přesto i Vica Kerekes má důvod k žárlení. Jejím partnerem je totiž umělec a bývalý hokejista Lukáš „Musa“ Musil, který se před časem v rámci své výstavy předvedl v celé své kráse. A nyní prozradil, co mu na to jeho slavná partnerka řekla!

Hrál vrcholově hokej a doma má dokonce i bronzovou medaili z mistrovství světa v hokeji do 18 let. Přesto se rozhodl pro budoucnost umělce a před rokem na svou výstavu umístil fotku, kde nahý pózuje před zrcadlem. Tu si mohl prohlédnout doslova každý, kdo šel kolem.

A Musa nyní prozradil, co mu tehdy na jeho rozhodnutí řekla jeho partnerka. Vica mi řekla, že chápe moji motivaci. Že jí to dává smysl a byla jednoznačně pro,“ svěřil se vyhledávaný tatér, který svým rozhodnutím naopak překvapil své rodiče.

„Když to viděli, byli vykulení. Překvapení. Nechápali. Ale prostřednímu bráchovi to rozjelo přesně ten myšlenkový proces, který jsem si přál. Začal si klást otázky. Jednu za druhou. A tím, že si musel dávat odpovědi, posouvalo ho to. Měl jsem radost,“ zavzpomínal Lukáš, jehož vztah s krásnou Kerekes patří k nejstálejším partnerstvím českého showbyznysu. A částečně prozradil, co za tím stojí.

„Vztah pro mě znamená partnerství. Je pravda, že kladu hodně otázek i ve vztahu. Je to prostě partnerství a partneři by měli komunikovat a znát myšlenkové pochody druhého. Aspoň do určité míry,“ vysvětluje Lukáš, který se znovu nechal nafotit, tentokrát ale oblečený, a to pro charitativní projekt Jsem, kým jsem, za kterým stojí fotografka Barbora Navrátilová Jelínková a módní návrhářka Michaela Skuhravá.

A již tuto středu proběhne v centru Prahy dražba, při které se vydraží i jeho podepsané tričko a výtěžek z ní poputuje na účet organizace, která podporuje lidi se vzácným puchýřnatým onemocněním neboli nemoc Motýlích křídel.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:59 4. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  8
 • Tvl
  8
 • Super
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Komentáře