Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  VIP svět podle Veroniky Žilkové: Co sleduje kritikou Rakušana? Že by ji Holomáč omrzel?

  Všichni, kdo pamatují Veroniku Žilkovou (62) coby manželku ministra a diplomata Martina Stropnického (67), se zapřísahají a křižují, že už nic podobného nechtějí zažít. Takové divadélko, které byla schopná rozpoutat, to si ani v televizi nevymyslí. A herečka ho předvádí dál, i když už není ani „paní ministrová ani diplomatová“. Vít Rakušan (45, STAN) by mohl vyprávět.

  „A dost! Včera vtrhla Policie ČR do domu Agáty, aby našla Rózu doma v pohodě u večeře. Před domem policejní zásah a pak i můj příjezd z divadla fotili bulvární fotografové. To vše na příkaz Jaromíra Soukupa,“ napsala na sociální síti v souvislosti s víkendovým incidentem u Agáty Hanychové Veronika Žilková, která se pak pustila do ostré kritiky ministra vnitra Víta Rakušana.

  „Pane Rakušane, takhle úkolujete policii? Není důležitější hledání opravdového nebezpečí pro občany? Proč policie nekontaktovala matku a raději vtrhla do domu a vyděsila dítě i s profi chůvou?“ ptala se rozlícená herečka, která často dřív mluví a jedná, než přemýšlí. A tato slovní přestřelka bohužel nebyla výjimkou.

  „Podle některých jsem jako ministr vnitra neschopný, podle jiných zase všehoschopný. Čeho určitě schopný nejsem, je úkolování policie, co má, nebo naopak nemá dělat. Policie ví, jaké jsou její povinnosti. Laická veřejnost o tom má pořád zkreslené představy, jak zjišťuji i během svých Debat bez cenzury,“ napsal v reakci na její slova Rakušan, který před časem šokoval, když se rozhodl objet všechna vyloučená města Česka s debatní šňůrou.

  A nejen to! Evidentně volil k tomu promluvit se všemi lidmi, kterým bude ležet v žaludku. Nebo je „prominentka“ Žilková čestnou výjimkou, zatímco Božence z Horní Dolní by neodpověděl a bohorovně její výtky a výpady přehlédl?

  Veronika Žilková to zase dokázala. Znovu ji řeší celý národ.

  „U vás, paní Žilková, vzhledem k tomu, že byl váš exmanžel ministrem zahraničí a obrany, bych očekával větší vhled do kompetencí představitelů vlády. V každém případě vám všem upřímně přeji co nejpoklidnější dořešení všech rodinných sporů,“ dodal ministr, který si neodpustil rýpnutí a políček za léta strávená s Martinem Stropnickým.

  To už se do věci vložil i expartner Hanychové Jaromír Soukup, s nímž má dcera Žilkové dceru Rozárku.

  „Paní Žilková by se také mohla u pana ministra zasadit o to, aby na Praze 6 byl více kontrolován alkohol a drogy za volantem,“ pálil ostrými mediální magnát, který nejspíše chtěl poukázat na nedávnou kauzu, kdy Expres upozornil, že Agáta předloni nadýchala a přišla o papíry.

  Vraťme se však ke slovům Žilkové, která se dost nesmyslně pustila do Rakušana a uřízla si ostudu před celým národem. I takových věcí je herečka schopna, když brání svou rodinu.

  Nebo tím snad sleduje něco víc? Pálí ji dobré bydlo s Josefem Holomáčem? Chtěla by zase být paní ministrovou? Líbí se jí Rakušan? Přece jen je typově docela podobný Stropnickému... Kdo ví, u paní Veroniky je možné úplně, ale úplně všechno!

  Fotogalerie