Teď zažívá jiné veletoče! Hanychová radí Žilkové, jak na rozvod se Stropnickým

Agáta Hanychová (36) radí Veronice Žilkové (60), jak na rozvod. Obě jsou v tom tak trochu expertky, Hanychová se nicméně snaží maminku rozptýlit, jak jen může. Vymyslela si pro ni tedy úplně jiné veletoče, než jaké zažívají v soukromém životě s muži. Vyvezla ji na matějskou pouť v rámci natáčení svojí show Výlet s mámou. A Žilková? Prý se raději vyhne perníkovým srdcím, celé dny nejí a v noci ani oka nezamhouří.

Agáta Hanychová se jala radit mamince, jak na rozvod. Sama s tím má ostatně zkušenosti. Ve svém novém díle show Výlet s mámou, kterou točí na YouTube, se tak rozhodla vzít Veroniku Žilkovou na matějskou pouť, aby zažila i jiné veletoče než ty, na něž je zvyklá ze svého soukromí.

„Vždycky když jsme byli jako malí smutní, snažila ses nás nějak rozptýlit. Myslím, že teď potřebuješ opravdu vypnout. Když jsem se rozváděla já, nejvíce mi pomohlo jít do vody do vln, protože jsem si myslela, že nepřežiju, protože jsem si myslela, že se utopím,“ radila na Instagramu Žilkové Agáta. Pak jí prozradila, že ji chce vzít na centrifugu.

„To radši skočím z okna,“ reagovala rezolutně Žilková. S návštěvou poutě nakonec souhlasila, podle ní jsou totiž herci a kolotočáři z jedné rodiny a několikrát už tak dostala vstup zdarma.

„Když někdo napíše, že jsem kolotočářka, je to vlastně pochvala,“ vysvětlila na Instagramu Žilková.

„Myslím si, že takový veletoč, jako jsem zažila v posledních dnech, mi nezpůsobí ani centrifuga,“ utrousila ještě. Narážky na rozvod si neodpouští téměř v žádném ze svých vysílání. Přiznala třeba, že je ráda, že už nemusí vařit, na druhou stranu prý poslední dobou kvůli veškerému stresu kolem rozvodu ani nejí, ani nespí.

„Pouť je vždy zábava, ale vyhýbejte se stánkům se srdci z perníku z lásky,“ dala ještě tip na závěr svým fanynkám Žilková.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:44 čtvrtek 4. srpna 2022. Anketa je uzavřena.

  • 28
  • 9
  • 8
  • 8
  • 3
  • 3
Komentáře