Úterý 9. srpna 2022, svátek má Roman
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Tři mušketýři Veroniky Žilkové: Proč jí nevyšlo manželství s Hanychem, Navrátilem a Stropnickým?

  Veronika a její tři manželé | foto: Profimedia.cz

  Herečka Veronika Žilková (60) už je v rozvodech zkušená. Proto o sobě říká, že se i z toho třetího s Martinem Stropnickým (65) nakonec oklepe, i když teď se cítí být zklamaná a podvedená, kope kolem sebe a bojí se budoucnosti. Což se dá pochopit, když po skoro dvaceti letech od vás odejde manžel. Proč jí nevyšla ani předchozí manželství s Jiřím Hanychem (63) a Markem Navrátilem (†55)?

  Herečka Veronika Žilková je temperament sám o sobě. Je nespoutaná a divoká, ráda by měla vždy navrch, i co se týče vztahů s muži. Do všech svých lásek a manželství šla po hlavě, zamilovaná až po uši, plánovala si, jak vedle osudových mužů zestárne.

  Kde se stala chyba, že i její třetí manželství spěje ke konci? Přitom pro ni to byla vždy láska na celý život. 

  Martin Stropnický není jediný, kdo herečku opustil. Pro Veroniku je to teď čerstvé, bolavé a pálí kolem sebe ostrými, protože se cítí být zrazena tím, že ji partner vyměnil za mladší milenku.

  Třeba s předešlými muži nakonec i po rozchodu našla společnou řeč. Dokáže odpustit i velvyslanci v Izraeli?

  Jiří Hanych, režisér

  S režisérem se potkali ještě na škole. Byla to studentská láska, vášnivá a zraňující. Pak do toho přišlo nečekané těhotenství s Agátou. A k tomu se seznámila ve stejnou dobu i se svým druhým manželem Markem Navrátilem.

  Veronika se svým prvním manželem Jiřím Hanychem

  „Jirka se hlásil na FAMU a točil film na přijímačky, a jak to v těchto filmech bývá, hráli mu v něm kamarádi. Včetně Marka. Mě Jirka oslovil z DAMU. Seznámili jsem se v den mých 21. narozenin, 16. října 1982, mimochodem v to datum se později i Agáta seznámila se svým Mirkem,“ zavzpomínala Žilková.

  Manželi byli od roku 1984, 28. dubna 1985 se narodila Agáta. Idylka skončila rozvodem v roce 1988. Hanych se totiž zakoukal do Veroničiny kamarádky Barbory!

  „Byly s Veronikou kamarádky od základky. Jenže Bára vždycky koukala po zadaných klucích. Už před Hanychem Veronice jednoho přebrala, tanečníka Marka Čumpelíka, s nímž pak měla dvě děti,“ dodává dobře informovaný zdroj deníku Aha!

  Žilková se nikdy netajila tím, že měla z rozvodu své dcery radost.

  To byla pro Veroniku obrovská rána, i když dnes na to vzpomíná s úsměvem.

  „Trávila u nás léto. My už měli Agátu, ona dvě děti s Čumpelíkem. Já opravovala dům, oni hlídali děti. Alespoň to jsem si myslela,“ řekla se smíchem s tím, že si Hanych nakonec Barboru vzal.

  Marek Navrátil, stavař

  Stavař, který bohužel před šesti zemřel zemřel na mozkovou příhodu, žil s Žilkovou od roku 1988 do roku 2005. Potkali se na studiích, jak už jsme zmiňovali. Po odchodu kamaráda Hanycha našel u Veroniky zalíbení, přeskočila pověstná jiskra.

  Vychovával s ní dceru Agátu od jejích dvou let, již měla herečka z předchozího manželství s režisérem. Společně se jim narodili synové Vincent a Cyril a zároveň si osvojili ještě Honzu a Markétu z dětského domova. 

  Veronika se svým druhým manželem Markem Navrátilem

  Po šestnácti letech idylky, kdy Veronika jejich soužití propagovala všude, kde se dalo, se zamilovala do Martina Stropnického. Manžel, který byl v tu dobu v domácnosti s pěti dětmi, už jí asi nebyl dost dobrý a šla za hlasem svého srdce. 

  Do jeho smrti prý byli přátelé, kteří se tomu dokázali zasmát.

  Martin Stropnický, herec

  Po osmnácti letech vztahu vyšlo najevo, že ke spokojenému manželství mají herci daleko. Vztah na dálku, kdy Veronika žila v Praze a Martin v Izraeli, takovou zkoušku nevydržel. Dokonce se s ní měl třetí manžel rozejít po e-mailu, což ji nejvíce zabolelo.

  „Byl to pro mě šok. Po krásných společných Vánocích a dovolené, ze které jsem se před týdnem s dcerou vrátila, to byla zcela nečekaná zpráva,“ řekla Blesku Veronika.

  Veronika se svým třetím manželem Martinem Stropnickým

  Přitom sama prý nic netušila, že by se v jejich vztahu něco špatného dělo. Jak jejich velká láska začala na popelu jejího předchozího vztahu s Navrátilem, tak skončila dalším zlomeným srdcem.

  Teď je z ní zlomená žena, která kope kolem sebe, bolí ji to, řeší to veřejně a jen těžko se dá odhadnout, jestli se tomu jednou zasměje, stejně jako tomu bylo s exmanželi.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Tenkrát před 40 lety. Veteráni z Pitavalu Krampol, Zedníček a Frej vzpomínají

  Premium Jak je to dávno, co se prvně Pavel Zedníček, Jiří Krampol a Ladislav Frej sešli na natáčení seriálu Malý pitaval z...

  Žena má mít dítě, když je zamilovaná, říká psychogynekoložka Máslová

  Premium Ženy dělají velkou chybu, když mateřství příliš plánují, tvrdí psychogynekoložka a internistka Helena Máslová. „Vhodná...

  Nebezpečný pro Česko. Proč stát nechce uzbeckého zápasníka Muradova?

  Premium Mnoho let hrdě nastupoval do klece i s českou vlajkou na zádech. V malém evropském státě prorazil do velkého světa...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 9. srpna 2022, svátek má Roman
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz