Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Veronika Žilková o exmanželovi: Pil, podváděl mě a já jeho. Chlapy jsem vždycky živila

  Veronika Žilková

  Veronika Žilková | foto: Herminapress

  Veronika Žilková (62) promluvila o svých třech nevydařených manželstvích a v podcastu svojí dcery Agáty Hanychové (39) promluvila i o tom, jak zvládala výchovu šesti dětí. S herečkou se život nemazlil nikdy, píle se jí ovšem upřít nedala. V dobách, kdy točila Tele Tele psala do tří do rána scénáře a aby se zvládla postarat vedle kariéry i o rodinu, šetřila na spánku.

  „To, že jsem zvládla natočit před 500 filmových a televizních rolí, vychovat šest dětí, v jednu chvíli jsem měla sedm, tak to odneslo partnerství. Na to jsem čas neměla a to je zásadní chyba. Nebylo to tím, že bych si neuměla urvat trochu času na partnera, ale nikdo z nich mi za to nestál,“ uvedla Veronika Žilková v podcastu Agáta a Ornella. Ta přiznala, že často nebývala doma ani po večerech, kdy odcházela hrát divadlo. Jenže jenom divadlo by ji neuživilo.

  „Šla jsem do důchodu a na poloviční úvazek jsem brala 8 tisíc, na plný je to 16 tisíc měsíčně,“ promluvila o divadelním platu, kdy se hraje třeba dvacet představení za měsíc. Po nocích pak doma uklízela. Byla zkrátka v neustálém zápřahu a slovo odpočinek prakticky neznala.

  „Když jsem nehrála a přišla jsem domů, tak jsem psala třeba do tří do rána scénáře,“ vzpomíná na svoje roky působení v pořadu Tele Tele. Během natáčení byla těhotná, další děti byly školou povinné. Žilková zavzpomínala ale i na svoje nevydařené vztahy.

  „Daň za moji slávu jsou tři nepovedená manželství,“ smutní herečka. Ta se vdávala třikrát, jejím prvním mužem byl režisér Jiří Hanych, podruhé si brala stavebního inženýra Marka Navrátila, který zemřel na mrtvici a potřetí řekla „ano“ velvyslanci Martinovi Stropnickému.

  „První manžel byl student a já už točila, takže jsem to táhla já, druhého manžela jsem živila komplet a třetí se taky nechal hodně živit. V podstatě bydlel u nás zadarmo,“ podělila se o smutnou realitu Žilková. Ta si se svým druhým mužem, Markem Navrátilem, zažila své.

  Veronika Žilková a Marek Navrátil.

  „Není tajemstvím, že můj druhý manžel byl alkoholik. Hodně pil. Děti ho milovaly a všichni po něm pláčeme, ale on šel třeba v pondělí do práce a vrátil se ve středu. Mezitím hrál někde karty nebo ruletu anebo mi zahýbal,“ vysvětlila. Dnes už ale vnímá nevěru úplně jinak než když jí bylo dvacet.

  „Já jsem se kvůli první nevěře prvního manžela rozvedla, dneska už bych to neudělala a mladým holkám bych řekla, že prostě lidé jsou nevěrní a že to tak prostě je. Nerozbíjejte kvůli tomu rodiny,“ kroutí hlavou herečka.

  „U toho druhého manžela, který mi zahýbal strašně a pak i já jemu, tak stejně ta láska a vzpomínka na něj je silnější než že někde upadl,“ dodala Veronika Žilková.

  Fotogalerie