Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Policie vtrhla do domu Agáty na příkaz Soukupa, tvrdí Žilková! Dítě hlídala cizí osoba, brání se magnát

  Soukup s Hanychovou si něco vyříkávali před domem. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt, Ladislav KřivanExpres.cz

  Chvíli to vypadalo na celkem nevinné pošťuchování na sociálních sítích. Veronika Žilková (62) nejprve bránila svou dceru Agátu Hanychovou (38), která vede nekonečný spor s Jaromírem Soukupem (54) o dceru Rozárku. Nyní herečka ale veřejně Soukupa nařkla z toho, že k Agátě domů poslal policii a zároveň bulvární fotografy. „Policie vtrhla do domu, aby našla Rózu doma v pohodě u večeře. Před domem policejní zásah a pak i můj příjezd z divadla fotili bulvární fotografové. To vše na příkaz Jaromíra Soukupa,“ uvedla Žilková. Redakce Expresu dala prostor i Soukupovi. Ten vše popřel a vzkázal, že se bude bránit právní cestou!

  Válka mezi Veronikou Žilkovou a Jaromírem Soukupem graduje. Není tajemstvím, že ti dva nikdy nebyli žádní velcí přátelé a příliš spolu nevycházeli ani v době, kdy Jaromír tvořil pár s Agátou Hanychovou. Teď po sobě ale pálí ostrými!

  Žilková se nejprve na sociálních sítích zastala své dcery, která v pátek odletěla do Paříže a Soukupovi vůbec nedala vědět, že nechala desetiměsíční Rozárku u Veroniky.

  „Odpoledne jsem hrála, tak hlídala chůva, protože Kryšpín a Mia mají jarní prázdniny a jeli s mámou na výlet. Teď už hlídám já, babička. Věřím, že otce Rózy, když byl malý, babička také někdy hlídala. Boženu Němcovou hlídala babička a dokonce o tom napsala knihu, ze které se maturuje,“ napsala Žilková, která pak Soukupovi poslala několik pichlavých vzkazů.

  „Jaromíre Soukupe, píšete v bulváru, že Róza je s cizími lidmi. Ráda bych se vám představila. Možná si vzpomenete, byla jsem u vás v pořadu. Jsem MgA. Veronika Žilková, babička vaší dcery. Kdybyste nedal Róze zaracha (že by zlobila?), mohla si teď o jarních prázdninách stavět se sourozenci bábovičky na Kanárech,“ uvedla Žilková, která přidala také společnou fotku se Soukupem, která vznikla během natáčení na televizi Barrandov.

  Veronika Žilková si na sítích utahuje ze Soukupa.

  V domě Agáty zasahovala policie, může za to Soukup, píše Žilková

  O pár hodin později Žilková na svůj Instagram přidala rozhněvaný příspěvek, v němž uvedla, že v domě Agáty v sobotu večer zasahovala policie.

  „A dost! Včera vtrhla Policie ČR do domu Agáty, aby našla Rózu doma v pohodě u večeře. Před domem policejní zásah a pak i můj příjezd z divadla fotili bulvární fotografové. To vše na příkaz Jaromíra Soukupa,“ napsala Žilková, která se pak pustila do kritiky ministra vnitra Víta Rakušana.

  „Pane Rakušane, takhle úkolujete policii? Není důležitější hledání opravdového nebezpečí pro občany? Proč policie nekontaktovala matku a raději vtrhla do domu a vyděsila dítě i s profi chůvou?“ ptá se Žilková.

  Soukup: Kdo je profi chůva? Já ji neschválil! Budu se bránit!

  Expres poté oslovil Soukupa. Ten rázně popřel, že by snad stál za policejním zásahem a odmítl také nařčení, že na místo poslal bulvární novináře. Magnáta ale zaujalo, že se Žilková prořekla, že o Rozárku v době její nepřítomnosti pečovala profi chůva.

  „Profi chůva?To je kdo? Já jsem nikoho neschválil! Podle rozhodnutí soudu je péče osobní. Podniku právní kroky,“ vzkázal Soukup, který nám už dříve vysvětlil, co se mu na chování Hanychové a Žilkové vůbec nelíbí.

  „Paní Žilková nemá právo pečovat o Rozárku bez mého souhlasu. Soudní spory a odloučení od mé dcery zahájila její dcera, paní Dopitová, tak si nemůže stěžovat, že trvám na dodržování pravidel určených soudem. O odjezdu paní Dopitové na 4 dny a odložení Rozárky třetím osobám neznámo kde jsem nevěděl. Dozvěděl jsem se to z bulvárních médií. Předpokládám, že paní Žilková má můj telefon,“ uvedl Soukup.

  „Paní Dopitová pravděpodobně vůbec nechápe, že pečovat musí osobně v jejích časech a já musím pečovat osobně v mých časech. Paní Dopitová taktéž nechápe, že Rozárka má dva rodiče. Víkendy, kdy má pečovat o Rozárku paní Dopitová pravidelně tráví bez Rozárky, neboť ji péče o ni evidentně obtěžuje. Je na horách či v Paříži, aniž by otec byl informován,“ dodal magnát.

  Fotogalerie