Konec izraelského snu? Žilková přišla o místo v Českém domě, je zpátky v divadle

Veronice Žilkové práce v Jeruzalémě nevyšla. Už je zpátky v Česku a hraje divadlo! | foto: Instagram, koláž Expresu

Plánovala snový život v Izraeli, Českou republiku tam měla reprezentovat jako manželka velvyslance a také se viděla v kanceláři Českého centra v Jeruzalémě. Jenže právě tato pracovní nabídka Veronice Žilkové zkrachovala. Populární herečka a partnerka Martina Stropnického se teď snaží dělat všechno pro to, aby se nestala jen ženou v domácnosti. Pořádá kurzy češtiny pro děti a nyní se dokonce na několik dní vrátila do Česka a hraje v divadle!

Po vzoru svého muže se rozhodla dát sbohem hereckému řemeslu a věnovat se diplomacii. A tak Veronika Žilková vyrazila do Izraele nejen plnit roli první české dámy v tomto blízkovýchodním státu, ale v plánu měla i vykonávání záslužné funkce v nově otevřeném Českém domě v Jeruzalémě.

Žilková měla pomáhat s kulturní agendou a plnit drobnou administrativu. Za kancelářskou práci na půl úvazku měla přislíbených čtrnáct tisíc korun měsíčně, jenže právě na tom, že šlo jen o příslib, všechny plány krachly.

„To pracovní místo v Jeruzalémě České centrum nakonec zrušilo. Byla to kdysi jen nezávazná nabídka,“ prozradila manželka velvyslance Martina Stropnického deníku Aha!

Co bude s Žilkovou nyní? Že by se uchýlila k domácím pracím a její jedinou starostí by bylo přichystat vytíženému Stropnickému teplou večeři? To od energické herečky, které ani blížící se šedesátka neukrajuje nic z pověstného elánu, rozhodně nečekejte.

Na letišti Žilkovou vyzvedl její manžel Martin Stropnický.

Takto Martin Stropnický vítal svou manželku při jejím příletu do Izraele.

Podle všeho si totiž bez otálení našla způsob, jak volný čas vyplnit. Přímo v jeruzalémské rezidenci Stropnických začala Veronika vyučovat místní dvou- až sedmileté děti češtinu. A to prý zadarmo.

A co je nejpodstatnější, Žilková nezanevřela ani na hereckou kariéru. Před týdnem zveřejnila na Instagramu příspěvek, v němž prozradila, že ji nyní čeká divadelní turné po Česku s představením Čarodějky v kuchyni. Strávit by tu měla několik týdnů. Rozmyslela si snad svůj velvyslanecký život, nebo se za manželem do Izraele vrátí?

Fotogalerie

Komentáře