jít naiDNES.cz

Zmlácená herečka Zelníčková: Dali jsme si kávu a pak ho chytil amok...

Veronika promluvila! Co se ve zkušebně přesně událo? | foto: Tv Nova/Facebook

Herečka ze známých televizních seriálů Ordinace v růžové zahradě a Gympl s (r)učením omezeným Veronika Zelníčková se stále vzpamatovává ze čtvrtečního poledne, kdy se ji její blízký spolupracovník pokusil zabít. A zatímco fyzicky je na tom o něco lépe, po psychické stránce je jí mizerně!

Být obětí útoku, ať už jakéhokoli, je vždy velmi nepříjemné. Lidé si ze střetů, kde hraje hlavní roli násilí, odnášejí traumata, psychické problémy a ve většině případech skončí na antidepresivech.

To herečka Veronika Zelníčková, kterou napadl její blízký spolupracovník, se kterým donedávna trávila celé dny, se už cítí mnohem lépe.

Jak ale serveru Super.cz přiznala, největší problém jí dělá spánek a dlouhé večery. Jakmile se uloží do postele a usne, zdají se jí otřesné noční můry a svírá jí úzkost.

„Přes den, když jsem s rodinou, na to moc nemyslím. Když jdu ale spát, špatně se mi usíná, mám noční můry. Večery jsou pro mě nejhorší. Snažím se odreagovat, pouštíme si s přítelem třeba komedie, ale ty myšlenky se stejně vrací. Spousta věcí mi tu událost připomíná, vnímám i různé zvuky,“ svěřila se s následky po události, která mohla dopadnout opravdu tragicky.

Takhle Veroniku zřídil její kamarád.

Takhle Veroniku zřídil její kamarád.

„Nikdy jsme spolu neměli žádný konflikt. Jeli jsme místo do kavárny do zkušebny na kafe a pak se to zničehonic stalo. Pořád se mi to vrací, jak to nepochopení, proč to ten člověk udělal, tak i to napadení,“ pokračovala o tom, že největší oporou jí jsou momentálně nejbližší a především partner, který s herečkou tráví maximum času.

Nikdy si ale nepřestane v hlavě přemítat, co se vlastně stalo, že se muž rozhodl k tak otřesnému činu jako uhodit ženu nečetněkrát lahví po hlavě a škrtit ji.

Jak sama totiž ve stejném rozhovoru přiznala, do teď vůbec neví, co se vlastně stalo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:13 30. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  17
 • Haha
  13
 • Trapas
  13
 • Sladký
  13
 • Cože
  10
 • Super
  9
Komentáře