Brutálně zbitá herečka Veronika Zelníčková: Učím se mlátit chlapy!

Veronika Zelníčková začala chodit na kurzy sebeobrany. | foto: Kalah

Veroniku Zelníčkovou (22) známou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo Gympl brutálně napadl známý. Veroniku mlátil lahví do hlavy, škrtil a nakonec ji i okradl. Zachránila se tím, že na poslední chvíli utekla. Hrůzný zážitek herečkou natolik otřásl, že učinila zásadní rozhodnutí.

Na konec července letošního roku zpěvačka Veronika Zelníčková, která účinkuje v muzikálu Mamma Mia!, do konce svého života nezapomene. Nevinné kafe s jedním z jejich známých se pro ní proměnilo během vteřiny na boj o holý život.

Herečka se dostala do střetu s mužem ve zkušebně metalové kapely Anacreon, ve které působí. Přestože byl útočník o několik váhových kategorií těžší, silně ho kousla, vyrazila dveře a utekla k sousedům. Utrpěla mnohačetná řezná poranění hlavy a vážný otřes mozku.

A i když ukázala, že má v sobě velkou bojovníci, rozhodla se, že pro příště nenechá nic náhodě.

Po zkušenosti, kterou mám za sebou, nebylo o čem přemýšlet. Díky instinktům se mi podařilo vyváznout, ale od té doby ve mně dřímá strach. Chci se ho zbavit a hlavně se naučit, jak se ubránit,“ prozradila Zelníčková, která se pomalu vzpamatovává z hrůzného zážitku, který by ve zdravý nemusel přežít průměrně trénovaný muž.

Potvrzuje to i instruktor izraelského bojového obranného systému Kalah, založený Idanem Abolnikem, Pavel Strouhal.

Z toho, co jsem si o případu přečetl v médiích se divím, že to přežila. A říkám to bez skrupulí. Musela jednat naprosto instinktivně a chuť žít převládla. Jinak si to neumím vysvětlit,“ říká Strouhal, pro kterou je Veronika hrdinka.

Důležité je zachovat chladnou hlavu a nezpanikařit. To si myslím, že se stalo. Veronika je pro mě ideální žák,“ říká Strouhal.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:56 17. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Haha
  10
 • Cože
  10
 • Trapas
  10
 • Tvl
  10
 • Sladký
  9
Komentáře