Skorovrah herečky Zelníčkové zemřel ve vězení. Co se stalo?

Veronika Zelníčková přežila pokus o vraždu. Útočník je nyní mrtvý. | foto: TV Nova/Facebook

Herečka a zpěvačka Veronika Zelníčková může zase v klidu spát. Podle našich informací je muž, který se ji na konci července roku 2016 pokusil zavraždit, po smrti. Expresu to potvrdil starosta Malého Hradiska Marian Fiedler, kde byl Waldemar Malík trvale hlášen!

Na 28. července 2016 Veronika Zelníčková do konce života nezapomene. Přestože nic nenasvědčovalo tomu, že má dojít k tragédii, bojovala o holý život. Poté, co s Waldemarem Malíkem ve zkušebně své skupiny Anacreon v Jemníkách posnídala a chystali se společně zajet do banky, Malík ji měl při odchodu ze zkušebny zezadu praštit půllitrem, povalit na zem a začít škrtit.

Když se snažila jeho sevření bránit, Malík ji měl udeřit dvěma lahvemi s pivem do hlavy. Zelníčkové se ale jako zázrakem podařilo útočníka kousnout, a když jeho sevření povolilo, utekla k sousedům.

Ačkoliv Waldemaru Malíkovi hrozilo až osmnáct let vězení, v únoru loňského roku mu Krajský soud v Praze udělil osmiletý trest za mřížemi.

Z vězení se ale již nevrátí. Podle informací Expresu si totiž měl Waldemar Malík počátkem března letošního roku v plzeňské věznici Bory sáhnout na život.

„Můžu potvrdit, že z centrální evidence obyvatel nám přišla informace, že Waldemar Malík zemřel. Informovala nás o tom plzeňská věznice,“ sdělil nám starosta obce Malé Hradisko Marian Fiedler. 

Na úmrtí Waldemara Malíka jsme se zeptali i Veroniky Zelníčkové. I pro ni to bylo překvapení. „Dost jste mě zaskočili. Nevím, co na to mám říct. Snad jen, že se mi ulevilo a možná skončí ty moje strachy, že by se mohlo v budoucnu něco dít. Smrt nikomu nepřeju. K tomuhle můžu snad jen říct, že boží mlýny melou,“ sdělila nám exkluzivně Veronika Zelníčková, která se již v minulosti nechala slyšet, že osmiletý trest jí přijde směšný a že se bojí, co se stane, až Malíka z věznice propustí.

K tomu ale již nedojde. Waldemar Malík počátkem března zemřel.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:53 9. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  41
 • Tvl
  19
 • Haha
  16
 • Trapas
  15
 • Sladký
  13
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat