jít naiDNES.cz

Zmlácená zpěvačka Zelníčková rok po napadení řeší následky: Opět na chirurgii!

O co ve skutečnosti šlo v případu zmlácené Veroniky Zelníčkové? O peníze! | foto: TV Nova/Facebook

Přesně před rokem prožívala Veronika Zelníčková jedny z nejhorších chvil ve svém životě. Kamarád jí rozbil hlavu půllitrem a zpěvačka tak tak vyvázla s několika řeznými ranami na hlavě i obličeji a vyraženým zubem. To se rok po nešťastné události rozhodla vyřešit, a tak podstoupila jeden z posledních lékařských zákroků.

Na konci července minulého roku Veroniku Zelníčkovou brutálně napadl jeden spolupracovník z kapely Anacreon a zpěvačka velkou náhodou nepřišla o život. Veronice tato událost ublížila nejen psychicky, ale musela se dostat z těžkých zdravotních následků.

Nyní podstupuje snad už poslední lékařské zákroky, které se týkají vyraženého spodního zubu. Před časem jí byla odebrána kost z brady a přenesena na místo, kam přijde nový zubní implantát.

„Pokusil se mě bezdůvodně zabít a jediné, co mě zachránilo, když jsem se bránila, bylo to, že jsem ho kousla. Bohužel, když se mi vyrval, vylomil mi tím přední spodní zub,“ vzpomíná na útok, při kterém o zub přišla, zpěvačka, které prázdné místo znepříjemňovalo zpěv.

Veronika se totiž i přes těžký zážitek vrátila na pódia a je v plném pracovním procesu. Pokud zrovna nekoncertuje někde s kapelou, hraje a zpívá v divadle. Během léta se objeví také v Divadle Hybernia, kde se denně uvádí muzikál Mamma Mia!

Veronika má za sebou snad poslední zákrok.

Veronika má za sebou snad poslední zákrok.

„Bohužel nebylo možné mi dát implantát hned, protože mám úzkou čelistní kost a implantát je širší. Proto jsem musela na zákrok, kde mi tu kost nastaví a tím rozšíří. V divadle a u zpěvu mi to příšerně vadí. Doposud mám malý nasazovací zub, který si musím nalepovat. Vydrží nalepený zhruba 45 minut, a tak i během představení se mi stává, že se mi uvolní a zůstane v puse. Několikrát denně ho neustále nalepuji. A bohužel s ním mám dost zvučné sykavky, což u mojí práce není vítané, a dost lidí mě na to upozorňuje,“ řekla Veronika s tím, že doufá, že jde o poslední zákrok.

Nyní se umělkyně šetří, snaží se odpočívat a nenamáhat postiženou kost. Lékař David Urie, který zákrok prováděl, jí proto doporučil, aby si naordinovala klid a zrušila v následujících týdnech pracovní závazky.

Na pódia se tedy Zelníčková vrací až 13. srpna a snad už v plné síle.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:05 1. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Trapas
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře