jít naiDNES.cz

StarDance přišla o nejvíce sexy tanečnici: Dokonalé tělo Lálové už neuvidíte

Veronika Lálová má dokonalou figuru. Uznejte sami! | foto: Veronikalalova.cz

Všechny fanoušky překvapilo, když Česká televize ohlásila, že desátý ročník oblíbené taneční soutěže StarDance bude s neznámými tanečníky. Přitom třeba taková sexy Veronika Lálová měla divákům opravdu co ukázat, a to nejen tanečně. Po jejím těle prahli snad všichni diváci mužského pohlaví. Jenže o toto dokonalé tělo teď bohužel přišli.

Organizátoři přišli se šokujícím odhalením, že se v desátém ročníku staly dost zásadní změny: žádný z tanečníků z minulých kol letos nevystoupí a dá se šance nějaké nové krvi.

Jenže to hned diváci zaplakali. Na televizní obrazovce už neuvidí sexy tanečnici Veroniku Lálovou, která oslnila nejen soutěžící, ale také všechny fanoušky, kteří seděli doma u televize. 

Není se čemu divit. Její ladné pohyby ve vyzývavém oblečku, z toho by se orosilo čelo pomalu i slepému. Veronika je tancem tak pružná, že tím spouští fantazii mnoha mužů.

Připravili jsme pro vás ve fotogalerii soubor těch nejvíc sexy fotek krásné Veroniky. Je to opravdu kus a není se čemu divit, že má velkou základnu fanoušků. 

A to už se Verča nebude nikdy nikde předvádět v odvážných oblečcích? 

„Doufám, že mě třeba příště ze StarDance osloví, jestli ne, nic se nestane, ale bavilo mě to,“ řekla Expresu krásná účastnice StarDance, která vyhrála celou soutěž se Zdeňkem Piškulou a minulý rok dovedla do finále Davida Svobodu

Komentáře

Mohlo by vás zajímat