jít naiDNES.cz

Sexy tanečnice ze StarDance: Expres svlékl Veroniku Lálovou jen pro vás

Krásná tanečnice ze StarDance Veronika Lálová (27) není žádná stydlivka. Proto Expres pohlednou brunetku oslovil, jestli by se před naší kamerou nesvlékla do plavek a nezkusila být mořskou pannou. Jelikož je pro každou legraci, hned do toho bez váhání šla. A jak to dopadlo? Verča vzbudila obrovskou pozornost.

Krásná tanečnice ze StarDance Veronika Lálová, která soutěž vyhrála se Zdeňkem Piškulou a naposledy byla třetí po boku pětibojaře Davida Svobody, se rozhodně nebojí nových výzev.

Expres Veronice volal, jestli by nešla do rubriky „Poznej celebrity jinak“, kdy od nás známá osobnost buď dostane úkol, nebo si vyzkouší na vlastní kůži jiné povolání. 

U tanečnice jsme zvolili tu první možnost, že jí dáme úkol, který bude muset splnit. A byl by hřích při té příležitosti účastnici taneční soutěže nesvléknout do plavek. 

Nikoliv jen tak do plavek bez pořádného úkolu. Na chvíli se musela proměnit v mořskou pannu. Dostala ploutev a lektora Martina Zajace, který se snažil během chvíle naučit Verču plavat pod vodou a dělat sexy pohyby zadečkem jako mořská víla.

Veronice to šlo samo, jako by už to předtím někdy dělala. „Ony se ty pohyby hodně podobají tanci, takže jsem měla trošku výhodu, ale jinak je to velký masakr. Nečekala jsem, že to bude tak těžké,“ řekla Expresu Veronika.

Ta se ale držela statečně a lektor, který je jednou ze světových jedniček, tanečnici chválil. Prý ještě chvíli a už by z ní byl profík.

„Jsem ráda, že jsem si to mohla vyzkoušet. Děkuji, že jste mě oslovili. Je hezké si zkusit také něco jiného než dřít jen u tancování. Já ho miluji, ale změna je občas dobrá,“ smála se Veronika, která v kostýmku byla neskutečně sexy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:21 neděle 4. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  33
 • Trapas
  30
 • Haha
  21
 • Tvl
  18
 • Cože
  15
 • Sladký
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat