jít naiDNES.cz

Tohle tělo už ve StarDance neuvidíme! Lálová odkrývá sexy křivky v Brazílii

Sexy Veronika odjela na měsíc do Brazílie učit se sambu. | foto: archiv Veroniky Lálové

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) se bohužel v letošním desátém ročníku StarDance neukáže, ale naštěstí se ráda předvádí i jinde. Teď momentálně se sluní v Brazílii, kam se jela zdokonalit v sambě. A své tělo halí jen do útlých bikin, které zakrývají jen to nejnutnější, Brazilcům z toho pohledu musí být pořádné horko.

Krásná Veronika Lálová byla hvězdou StarDance, ale bohužel jubilejní ročník se musí obejít bez ní, stejně jako bez dalších kolegů. Nastala kompletní výměna tanečníků, takže žádnou ze známých tváří tanečního nebe už na obrazovce neuvidíme.

Sice z toho byla tanečnice, která zvítězila po boku herce Zdeňka Piškuly a pětibojaře Davida Svobodu dotáhla do finále, dost smutná, ale sama přiznává, že ty velké změny tušila.

„Kdybych říkala, že mi to není líto, lhala bych. Ale takový je život. Já na StarDance budu velice ráda vzpomínat a budu se těšit na další příležitosti,“ řekla Veronika před časem Expresu.

A těm příležitostem šla sama naproti. Odjela na zkušenou do Brazílie, kde se zdokonaluje v sambě, aby si pozici mezi taneční elitou udržela a neusnula na vavřínech.

Jako pozdrav poslala pár fotek v plavkách, jimiž rozvášní nejen temperamentní Brazilce, ale také muže v Česku. Je to pohled pro bohy a žhavý i na tu dálku. Posuďte sami. 

Fotogalerie

Komentáře