jít naiDNES.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále StarDance zatančili volnou variaci Zorra, a přestože je trochu zradily rekvizity, dost si to olympionik David Svoboda (33) s Veronikou Lálovou užili.

Tanečnice Veronika Lálová dovedla moderního pětibojaře Svobodu až do finále, kde si pár zahrál na hrdiny filmu Zorro: Tajemná tvář.

Ten Zorro měl původně vypadat trochu jinak, akorát nám selhal kord, ale i tak si myslím, že jsme to docela hezky zachránili. Nakonec jsme se tomu i zasmáli. Byl to můj nápad, a protože David šermuje, dalo se to hezky spojit,“ řekla krásná bruneta Expresu.

Tím, že David je zvyklý šermovat, pravděpodobně ho trocha historického šermu nezabila. Zato pro jeho partnerku to mohlo být náročnější. „Nebála jsem se a myslím, že víc se bál David. Párkrát se mi povedlo švihnout ho přes nohy, ale myslím, že to vždycky ustál. Dobře to dopadlo,“ přiznala tanečnice.

Přestože sportovec se svou partnerkou neobsadili první místo, i za bronzovou medaili jsou vděční. Vůbec jsme takové ambice neměli, ani jsme si neřekli, kam bychom se chtěli dostat. Jen jsme chtěli zatančit nejlépe, jak jsme mohli, což se nám i povedlo. Byl bonus, že jsme postoupili dál. Takže skvělé!“ dodala Lálová.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 16. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  29
 • Cože
  11
 • Haha
  10
 • Trapas
  8
 • Sladký
  7
 • Tvl
  6
Komentáře