jít naiDNES.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka, který v O2 aréně dával sbohem profesionální tenisové kariéře, těšil jako malý kluk. Bohužel se s v tomto ohledu s Veronikou Kopřivovou (27) moc nesladili. Partnerka slavného hokejisty totiž celý večer padala únavou a vypadalo to, že by dala cokoli za to, aby si mohla jít konečně lehnout.

Partnerky hokejistů a vrcholových sportovců vůbec si často stěžují na to, že svým protějškům obětují svou kariéru a že se nemohou samy realizovat. V tomto ohledu si Veronika Kopřivová určitě nemá na co stěžovat.

„Za posledních pět dní jsem najela skoro tři tisíce kilometrů, spánek žádná hitparáda, do toho příprava webovek, práce kolem e-shopu, příprava nového zboží na listopad, focení, přehlídka a další povinnosti. Zkrátka pořád je co dělat a mě baví být v zápřahu,“ svěřila se partnerka Jaromíra Jágra, která se nezastaví a nuda u ní nemá šanci.

Seberealizace je sice fajn, člověk ale musí najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Ideální poměr však Veronika pořád ještě hledá. Na rozlučce Radka Štěpánka totiž vypadala opravdu dost unaveně a nezmohl s tím nic ani milující a pečující hokejista. 

Ten si večer nakonec užil podle svých představ, potkal se totiž s celou řadou kamarádů, které dlouho neviděl.

„Někdy moje tělo nezvládá tak, jak potřebuji, ale od toho mám Jíťu, která mě vždy zachrání. Chci vám dát vědět, že  má super nové složení regeneračních zábalů, které má v celém Česku pouze ona!“ prozradila Veronika jeden ze svých účinných receptů na boj s únavou.

„Vzhledem k tomu, že jsem na tomhle typu zábalu už potřetí, tak mohu říct, že pomáhá odstranit únavu, dodává energii, uvolňuje a regeneruje svaly, zjemňuje a vypíná pokožku,“ chválí oblíbenou proceduru Kopřivová.

Na únavu, kterou nyní trpí, byl, zdá se, i zázračný zábal krátký. Možná by nebylo od věci na pár dní vypnout a zabalit se raději do deky. V každém případě je příznačné, že se na rozlučku vydala v růžových šatech, jako by snad chtěla zdůraznit, že coby „Růženka“ má na pořádný odpočinek přece nárok...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:51 16. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  262
 • Haha
  95
 • Tvl
  52
 • Cože
  32
 • Super
  25
 • Sladký
  25
Komentáře

Mohlo by vás zajímat