jít naiDNES.cz

Nová kariéra Veroniky Kopřivové: Bude z ní prodavačka a bude to velké!

Jágr vedle Kopřivové rozkvetl. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt

Došly Veronice Kopřivové peníze, nebo jí Jaromír Jágr uzavřel kohoutek? Kráska, která pobláznila našeho nejlepšího hokejistu, totiž začala prodávat oblečení z druhé ruky. A nejde o jednorázovou záležitost. Kopřivová slibuje, že to bude velké.

Veronika Kopřivová je ženou mnoha tváří. Proslavila se díky svému vztahu s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem, poté na ni prasklo, že se v Německu živila jako striptérka a nyní se rozhodla, že z ní bude obyčejná prodavačka.

I když ona kolem toho dělá velké tajnosti, přesně tak to vyznívá z jejího posledního statusu.

Milé dívky, slečny dámy. Něco se chystá. Nemohu se dočkat, až vám v nejbližší době představím nový projekt, který pro vás připravujeme,“ napsala na svůj instagramový účet modelka, která se prostřednictvím sociálních sítí snaží vydělat nějakou tu kačku.

Zatím, abychom vám zkrátili čekání, jsme připravili na ochutnávku několik stylových kousků, které budeme v následujících dnech dávat do prodeje. Zítra to odstartují tyto krásné košilové šaty v šedé nebo khaki barvě, které budou k zakoupení na facebookových stránkách,“ napsala modelka, která se vrátila ke svému původnímu řemeslu.

Veronika rozdávala úsměvy na všechny strany.

Veronika prostě ví, co lidi chtěji.

Předtím, než svedla jednoho z našich nejbohatších hokejistů, do jehož ložnice vedla cesta skrz bavorských stripklub, totiž Kopřivová již jeden e-shop s oblečením provozovala.

Vše ale ztroskotalo poté, co se rozešla se svým dnes již expartnerem, u něhož měla údajně uskladněné všechny své zásoby oblečení. Ten jí totiž zamezil přístup k oblečení, což pro Kopřivovou a hlavně její byznys mělo likvidační následky.

Kopřivová má i svůj eshop s oblečením, ale nečekejte žádné haute couture. Jsou...

I tento overal by si mohla nechat.

Tak snad tentokrát neudělá stejnou chybu a nebude skladovat své zboží u Jágra. I když co by zase Jágr měl z toho, když by Veronice po případném rozchodu odmítl vrátit její veteš. Leda že by jí celý její byznys financoval.

Ať je to jak chce, Veronika je snad první Jágrova holka, která se rozhodla pověsit kariéru modelky na hřebík a má reálné cíle.

Jako prodavačka totiž nemůže nic zkazit.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 15. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  55
 • Haha
  42
 • Super
  38
 • Tvl
  21
 • Cože
  18
 • Sladký
  16
Komentáře