jít naiDNES.cz

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá coby Jágrova holka, před několika dny zamávala prosluněné Floridě a teď drkotá zuby v rodné zemi. Je evidentní, že aklimatizaci nezvládá dobře. Na co si postěžovala naposledy?

Veronika Kopřivová se nedávno na Instagramu se svými fanoušky podělila o trable, které zažívá po návratu do České republiky.

Stěžovala si na prosincové počasí, ale také například na nedostatek spánku či na „nemoc“ zvanou jet leg.

„Přiletěla jsem v noci, vyspala jsem se na čtyři hoďky. Nemívám jet leg, ale teď se samozřejmě projevil, když ho nejvíce potřebuji,“ řekla nedávno ironicky Kopřivová v jednom z prvních pražských „storíček“. Teď si Kopřivová na sociální síti postěžovala znovu. A opět byla hlavním tématem únava a příliš mnoho práce.

„Jdu si dát na hoďku siestu,“ informovala znavená a upracovaná Kopřivová své followery. „Potřebuji dnes vydržet u práce alespoň do tří, prosinec = blázinec,“ vysvětlila přítelkyně nejlepšího českého hokejisty všech dob.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Holky/slečny/ženy krásný, ale klidně i pánové ! Mám pro vás dobrou zprávu! Domluvila jsem vám zase na @polacosmetics.cz slevu 10% , která se vztahuje na všechny produkty! Jak víte, tak od této značky už delší dobu používám řasenku, rtěnku a hd pudr, který je přirozený a nemění barvu pleti. Tyto tři produkty používám tak 2-3 týdně, no a ty ostatní dny se nelíčim vůbec. Nejsem rtěnkový typ, ale tahle jejich mě baví. Nevysušuje, má krásný odstín a perfektně drží! Ráno v 9.30 jsem si ji dala na rty a tahle to vypadá teď v 18.30 . ČESTNÝ✌! No a tu jejich skvělou řasenku jsem tady vychvalovala už několikrát, takže je zbytečný se zase zmiňovat. Slevový kód veronika10 platí pouze týden, takže toho využijte, budou Vánoce, kdyby jste to náhodou nevěděli  #polacosmetics #selfietime#dnesnosim#zkrášlenýobličej#dailyroutine#justbyveronika#autumnmood  PS-já si jdu dát na hoďku siestu, potřebuji dnes vydržet u práce aspoň do tří‍ #prosinec=blázinec

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova),

Pro mnoho lidí je ale jistě záhadou, z čeho je vlastně Kopřivová tolik unavená. 

Donedávna se přece ještě vyhřívala na Floridě a od té doby co je s Jaromírem Jágrem, tak její život celkově působí jako jedna velká dovolená.

Kopřivová se ale na Instagramu dlouhodobě prezentuje jako zapálený workoholik, který nezná volno. Některé její výkřiky je proto nutné brát s rezervou.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  69
 • Haha
  61
 • Sladký
  19
 • Tvl
  19
 • Cože
  14
 • Super
  11
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat