jít naiDNES.cz

Ona „dře“ na pláži, on na ledě: Víme, kdy se Kopřivová a Jágr po pauze zase uvidí!

Jaromír Jágr se s Veronikou Kopřivovou vůbec nevídají. Zato se Jágr viděl se Zuzanou Jandovou. | foto: Koláž Expres.cz

Tak skromnou a pracovitou ženu, jakou je Veronika Kopřivová (27), aby Jaromír Jágr (46) do zlata zasadil. „Bohužel nemám ráda spa, bazény, lázně a tak, je to na můj vkus moc odpočinkové,“ nechala se slyšet hokejistova přítelkyně poté, co ji v Budapešti lidé lákali k návštěvě lázní. Však už se Jágr se svou láskou brzy zase setká. Celé léto toho ale oba měli „moc“.

Skoro celé léto se ti dva neviděli. Člověk by si mohl říct, že se snad ani vidět nechtějí, nebo jen ve chvíli, kdy se to slavnému hokejistovi hodí. Veronika Kopřivová ale všem dámám, které by si snad na Jaromíra Jágra chtěly myslet, vzkázala, že už brzy mu bude zase na blízku, takže by měly zařadit zpátečku.

„Teď mě čeká v Česku dost povinností, do konce léta bych ještě někam ráda vyrazila. Možná Zakynthos, Mykonos nebo Ibiza,“ nechala se slyšet Veronika, která nakonec zvolila stejnou destinaci jako Leoš Mareš a jeho manželka Monika a vyrazila na řecký ostrov Mykonos. Všechny jmenované ostrovy přitom spojuje kromě průzračné vody a pláží také bujarý noční život.

„Moje výlety jsou vždy spontánní, nic neplánuji předem,“ svěřila se Kopřivová, která si tak mohla Mykonos odškrtnout ze svého seznamu míst, která chce vidět. Svoje cestování pak familiárně nazývá Kopřiváček na tripu.

Kopřiváčkovi bohužel ani na jednom výletu neasistoval přítel Jaromír, který asi plážové nicnedělání moc nemusí. Raději prohání puk na ledě v barvách kladenského hokejového klubu.

Tady nedávno přivítal hvězdnou návštěvu, když splnil modelce Zuzaně Jandové její sen stanout vedle hokejové legendy. „Moje milovaná Olinka Lounová mi připravila netradiční, úžasnou oslavu narozenin aneb Soukromý trénink a oslava s Jardou na ledě na Kladně,“ rozplývala se kráska.

Tou dobou Veronika dřela v Rakousku, kam vyrazila za prací poté, co nasbírala síly na dovolené v Barceloně. Dotazům na Jágra nebo na to, co myslela tou „prací“, nevěnovala pozornost, zato ochotně odpovídala na pochvalné ohlasy týkající se její dokonalé postavy. „Je to hra jídla, vůle, dřiny a světla,“ usmívala se Kopřivová, která doporučila cvičit a naslouchat svému tělu, čili od rána dřít a hlídat se v jídle.

Těžko říct, jak jí cesty po Evropě mohly prospět v jejím zásilkovém obchodě, který využívá hlavně toho, že má sídlo ve Spojených státech. Však se na to sympatické krásky brzy zeptáme, hned jak se objeví na rodné hroudě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:26 23. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  135
 • Haha
  30
 • Super
  21
 • Tvl
  17
 • Cože
  13
 • Sladký
  9
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat